Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Płetwa rekina


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że bynajmniej w wersji intens jest tylko 1 wtyczka FM (sam też wymieniałem) także wystarczy zwykła nakładka rekina zamiast rozbierać wszystko a powinno śmigać bez problemu tak jak pisałem kilka postów wcześniej. Na Aliexpress można dorwać nakładki wyglądające jak fabryczne i jest dostępne kilkanaście kolorów. Namówiłem Pana adam007c na taki zakup około 60zł o ile dobrze pamietam, wczoraj ją montował i zapytam jak z jakością.

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę czekałem w związku z malowaniem, ale mam już zamontowaną antenę w kształcie płetwy rekina w kolorze nadwozia (szary titanium). 

Koszt w ASO: 386,08 zł (antena 199,00 + lakierowanie 69,00 + montaż 118,08). 

Prezentuje się tak :-) 

20180510_150809.thumb.jpg.a0f35b82a8906519a084dee5f5d29972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daro74: Jest to płetwa "firmowa" Renault czy zamawiana na internecie? Podaj proszę jakiś numer referencyjny tej płetwy. Naprawdę fajnie wygląda:) Radio i GPS działa poprawnie?

Edytowane przez flowgrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę zaoferowali mi pracownicy salonu przy okazji wizyty w serwisie; to od nich dowiedziałem się o (jakby nie patrzeć) atrakcyjnej cenie. Była w kolorze czarnym z możliwością montażu "od ręki", ale po namyśle postanowiłem poczekać i dołożyć 69 zł za malowanie. I nie żałuję :-)

Radio, RDS i GPS działają poprawnie. Wprawdzie przejeżdżając przez wioski, w których były nadziemne linie energetyczne lub telefoniczne słychać było lekkie szumy, ale poza tym jest ok.

Na fakturze nr katalogowy to 282069897R i taki sam jest na otrzymanym po montażu pudełku.

20180510_151505.thumb.jpg.01eaa1e9c37d240255aeda2a8a405b9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Odkopie trochę temat

Z tego co piszecie jest kilka anten o rożnych nr. seryjnych . Daro74 zamontował antenę o nr .28 20 698 97R , w a RRG w Warszawie jest o nr 8201684054 za 199 zł .Na aledrogo jest używka z meganki  o nr. 8201643012 za 700 zł . więc ktorą jest najbardziej odpowiednia do meganki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam asortyment RRG od podszewki, wiem co tam jest napisane, ale ja mówię o antenie którą ma @daro74, kosztowała 199zł w serwisie i wygląda identycznie jak w RRG, czyli jest taka bardziej kanciasta, ta za 700zł na allegro, która ma 3 gniazda jest całkowicie inna z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.03.2019 o 15:03, lol19pl napisał:

Znam asortyment RRG od podszewki, wiem co tam jest napisane, ale ja mówię o antenie którą ma @daro74, kosztowała 199zł w serwisie i wygląda identycznie jak w RRG, czyli jest taka bardziej kanciasta, ta za 700zł na allegro, która ma 3 gniazda jest całkowicie inna z zewnątrz.

Kolega powyżej ma rację... Ta za 199 nie obsługuje GPS, bo antenę GPS ma w innym miejscu (dlatego działa ;) magia) 

Błażej, więcej jak 200 nie warto wydawać, montaż to dosłownie 35 minut roboty (wymiana anteny), wiem bo sam demontowalem starą przy oklejaniu dachu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!