Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Parownik częscią integralną mieszalnika?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z klimą byłem w Serwisie Renault diagnoza:

parownik do wymiany z mieszalnikiem koszt 3800zł+ robocizna - brak czynnika chłodzącego

Pan stwierdził że parownik jest integralną częścią mieszalnika.

Pomocy nie wiem co robić wcześniej byłem w innym warsztacie w którym mieli problem w czym tkwi problem stwierdzili tylko że jest nieszczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio969 proponuję zacząć od spojrzenia co piszesz/podajesz dopiero się :bash:

Sam podałeś w opisie po lewej stronie: Przebieg (tys.km):700 Więc nie miej do nikogo pretensji...

:spam:

Nieszczelność się likwiduje, jeśli można ją zlikwidować poprzez wymianę uszczelki, spawania dziurki, etc... to to się robi jeśli nie to tylko wymiana danej części na nową lub używaną. Jeśli można ją kupić poza serwisem taniej to bym to zrobił.

Nikt ci na odległość nie wskaże co się na 100% popsuło, można tylko domniemać, strzelać... ale to tylko wróżenie... trzeba jechać do dobrego serwisu zajmującego się klimą i niech szukają, powinno być taniej niż w ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przebieg samochodu to 41000 tyś je

Ile? 41000000 km :?: Przy takim przebiegu to od Renault powinieneś dostać najnowszego Scenica z pełnym wyposażeniem.

 

Czytasz tego co napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze parownik idzie kupic jako cześć osobną, więc pewnie jest wymienialny. Problemem może być to, że trza wyciągnąć całą deskę + mieszalnik rozebrać. I tak to będzie droga impreza + zależy od tego jak potem się poskłada wszystko - takie będą dźwięki w kabinie z skrzypiącej deski.

Edytowane przez onomatopeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Panowie czy robiliście coś z tym parownikiem, ktoś się może podzieli kosztami roboty bądź jakieś uwagi co do parownika czy faktycznie jest nie wymienialny jako osobna cześć tylko z całym mieszalnikiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam fluenca i po 3 latach rozszczelnil sie parownik nawet sie podtrulem gazem, ale nie wazne parownik wymienilem u znajomego mechanika 3 dni auto stalo i tak darcie dechy i wymiana parownika koszt 900zl pozdrawiam

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za zainteresowanie tematem. Powiedz jeszcze czy sam parownik wymieniales czy cały mieszalnik? No i czy parownik pasuje z innych mieszalnik ów np. z manualnej do klimatronik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kamololo napisał:

Nie papuguj.

Nie kombinuj nowy kosztuje 300zl reszta to robota czyli darcie dechy plus dobicie i sprawdzenie uklady. Mikser jak najbardziej rozbieralny. Uzywki to nie wiadoma za duzo roboty zeby po szrotach sie stolowac :D

 

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.6 literki PL

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NoAh napisał:

Nie papuguj.

Jeśli tyle kosztuje to super, ale gdzie to kupiłeś bo ja przetrzepałem neta i nie ma nigdzie samego parownika do Megane.

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak byłem załamany bo plan miałem,  że sam ogarnę, ale własnie gdzie to kupić?  Magicy co mi to robili z jakiejś hurtowni sprowadzili nie mówili z jakiej. Napewno nie szrot bo otwierałem przesyłkę z nimi, jedno co się dowiedziałem to to, że ograniczona ilość. 

Edytowane przez NoAh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!