Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie wnętrza Ambient lighting - piękny efekt


damianmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poniżej linki pokazujące jak można zmienić wnętrze Megane :)

OŚWIETLENIE LED KABINY , Paski + wymienione wszystkie żarówki 5W5 na LED (białe zimne światło)+ LED tablica rejestracyjna

PASKI LED NA DRZWIACH - NIESAMOWITY EFEKT WIECZOREM I W NOCY:

PROSZĘ OBEJRZEĆ MOJE 2 FILMY NA YOUTUBE:

UZYSKANY EFEKT JAK W NOWYCH SAMOCHODACH KLASY ŚREDNIEJ I WYŻSZEJ .MONTAŻ NIE WYMAGAŁ ŻADNYCH PRZERÓBEK INSTALACJI. NIE ZOSTAŁA TEŻ USZKODZONA W ŻADNYM MIEJSCU ORYGINALNA TAPICERKA . LEDY ZAPALAJĄ SIĘ AUTOMATYCZNIE RAZEM Z AUTOMATYCZNYMI ŚWIATŁAMI PO ZMROKU.

W razie pytań, proszę o kontakt e-mail

[email protected]

Pzdr.

Damian

 

A po co kolega krzyczy w poście?? Aston76

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, chciałem się z wami podzielić modyfikacją oświetlenia wnętrza Ambient lighting LED, narazie tylko z przodu, megane ma idealną wnękę na tego typu oświetlenia, mam nadzieje że wam się spodoba. Możliwe są też inne kolory ale te idealnie pasują do wnętrza megane :)

post-100577-0-55678600-1497109843_thumb.jpg

post-100577-0-67022200-1497109868_thumb.jpg

post-100577-0-15891100-1497109891_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oświetlenie zakupiłem na aliexpress, ciężko to dostać u nas, jest to coś takiego : https://pl.aliexpress.com/item/1M-Atmosphere-Lamps-Car-Interior-Light-Car-Ambient-Light-Cold-Light-Line-DIY-Decorative-Dashboard-Console/32791236136.html

Do tego dostajecie przetworniczkę, bo pracuje to na wysokie napięcie ale z niskim prądem. Także jakby ktoś montował to należy zakupić tyle zestawów ile chce się zamontować bo do każdego musi być przetworniczka.

Jeśli chodzi o montaż, należy zdemontować boczki tapicerek, gdzieś na forum jest instrukcja jak się do tego zabrać, żeby szkód było jak najmniej. A następnie ja podpiąłem się pod oświetlenie włączników od podnoszenia szyb, tam znalazłem w tych przewodach zasilanie do oswietlenia tych włączników. Z prawej strony chyba (+niebieski, - czarny) z lewej od strony kierowcy (+zielony, - czarny lub brązowy) ale nie pamiętam tej sekwencji, trzeba szukać kontrolką :) listwa świeci kiedy włączone są światła pozycyjne lub mijania, w dzień na światłach dziennych nie świeci bo wedy nie są też podświetlane włączniki - i dobrze :)

Natomiast jeśli chodzi o spasowanie na całej dłgości wchodzi świetnie ciasno jakby oryginalnie pasowała, natomiast pod koniec po obydwu stronach jest szersza szczelina na odcinku ok. 10cm. należy czymś doszczelnić np wąska czarna taśma izolacyjna.

Jeśli chodzi o tutorial, to szkoda że nie pmyślałem wcześniej (jestem nowy na forum), bo trochę pracy jest przy demontażu boczków i lubią pęknąć jakieś spinki ja musiałem 3 nowe dokupić :) ale jak wezme się za zrobienie tynych dzwi postaram się nagrać pracę lub zdjęcia porobić.

Ale i tak oczekuje na światła a to potrwa około 25 dni jak to z Aliiexpress. :)

pozdrawiam i dzielcie się ciekawymi modyfikacjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem temat, fajne, ale jednak świeci już od wieczora i jazda na początku jest fajna ale później przeszkadza. Ja w weekend będę montował coś podobnego ale bez świecenia. Także opisze itp. Tak w tvn turbo to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!