Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mrugające oświetlenie Ambiente


Darekk3212

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@szczepanb i co zrobili Ci to? Teraz jak wszybciej robi się jasno to będzie problem, bo mi to już tak nie przeszkadza bo tego nie widzę. W serwisie pewnie powiedzą, że też nie widzą...

Dnia 26.01.2018 o 22:53, radosny napisał:

Wiecie co Panowie? U mnie już przy -1 nie działa otwieranie zamka centralnego od strony kierowcy po dotknięciu czujnika w klamce, nawet w drzwiach tylnych. Pozostaje otwarcie go z karty. Jak jest 0 lub więcej wszystko działa dostatecznie lub dobrze... Chyba to ma jakiś związek z temp. skoro u was w okresie zimowym też tak jest....

@radosny wychodzi na to, że problem nie jest z temperaturą tylko wilgotnością. Przy -5 działano normalnie, a jak jest tak wilgotno ok 3 stopni to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przepraszam za późny odpis, ale zapomniałem odpisać.

Byłem w autocompolu, oczywiście najpierw musiałem wysłuchać, że to nie tak hop siup, że muszą to pomierzyć... pytam się jak pomierzyć... ???

Generalnie jeszcze nic nie zrobili, zamówili świetlówkę jak to powiedzieli i jakiś sterownik. Jest tyle sterowników co świetlówek.

W przeciągu tygodnia powinni otrzymać te części z francji. Zobaczymy...

Jak wymienią dam znać.

Pozdrowienia

ps. bardzo chętnie sprzedam ten "wspaniały samochód"...

no i zaczęło mi mrugać w drzwiach kierowcy.... co za auto <zły>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki sam problem z drzwiami od strony kierowcy.. Na razie w innych drzwiach nie zauważyłem takiego problemu, ale tak jak piszecie staje się to coraz bardziej denerwujące. W kwietniu mam przegląd więc na pewno to zgłoszę i zobaczymy co postanowią.. Zapewne będzie jak pisaliście wyżej, że problem na przeglądzie nie występuje a własne zebrane dowody w postaci zdjęć, filmików nie są brane pod uwagę bo mają własne procedury(tak miałem w przypadku zgłoszenia parowania przednich  ledow do jazdy dziennej w reflektorach). Drzwi źle spasowane względem błotników odziwo zrobili bez problemu, ale za to aktualizacja r-linka(mapy z 06.2015 oraz r-link wersja 2.2.17) trwa już ponad 1,5 miesiąca.. Ponoć mój VIN nie był wprowadzony do bazy  i trzeba czekać.. Ile? Pół roku?! Zobaczymy czy do kwietniowego przeglądu się zgłoszą z możliwością aktualizacji.

PS. @szczepanb czy led od strony kierowcy zaczął Ci migać po ich wymianie czy jeszcze nie zdarzyli Cię zaprosić na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wogóle nie spasowane drzwi od strony kierowcy przednie i tylne... wystają tylne milimetr może dwa ale to widać w lusterku... a drzwi tylne od strony kierowcy były wymieniane całe bo wystawały poza obrys auta z tyłu na kilku centymetrach...

@Rafael156 zgłosiłem problem z oświetleniem drzwi przednich od strony pasażera... pojechałem do serwisu a po tygodniu zaczęło mi mrugać od strony kierowcy... skontaktowałem się z kierownikiem serwisu Panem Krzysztofem i od razu zamówili na drzwi kierowcy...

mam serdecznie dosyć tego samochodu, mimo że od 6 lat mamy Dacie Sandero, to uważam, że Dacia jako firma podrzędna i córka Renault jest 1000x lepiej zrobiona niż moj Megan za ponad 100 tys...

Chętnie sprzedam mój Renault Megane Grandtour 1,5dci Intense lub zamienie na Dacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szczepanb napisał:

Nie papuguj.

Cześć, odpisz proszę jak wyglądał nie spasowanie drzwi u Ciebie? z obu stron z jednej, przód tył?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście stwierdzili, że to wina błotników a nie drzwi od strony kierowcy i i pasażera z przodu. Ponoć rozebrali i złożyli na nowo i jest ok.. nie w 100% ale jest o niebo lepiej.. Trzeba się teraz dobrze przyjrzeć albo przejechać palcem żeby zauważyć, poczuć nierówność. Nagram filmiki jak zauważe miganie bo jeszcze tego nie zrobiłem a nie zawsze to występuje i na przeglądzie będę reklamował.. Niestety jesteśmy królikami doświadczalnymi i po lifcie zapewne będzie większość spraw rozwiązana. Górną część klapy bagażnika z lewej strony mam też nie do końca idealnie spasowaną względem linii dachu ale nie jest to takie rażące i co widzę inną Megi to się przyglądam i jest podobnie.. Denerwuje mnie też fakt, że auta proodukowane do kwietnia 2017 maja stary hardware i nie mogę obsługiwać Android Auto po 04.2017 już mogą.. Według mnie Ci którzy mają stary hardware powinni bezpłatnie mieć wymieniony na nowy tym bardziej że po 04.2017 nie jest to jeszcze wersja po lifcie więc dlaczego mamy być gorsi? Bo kupiłem auto o kilka miesięcy za wcześnie? Eh szkoda gadać...

Edytowane przez Rafael156
Nie do końca sprecyzowałem wypowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

12.03.2018 byłem w serwisie na usuwaniu usterek, na moje pytanie czy renault opracował już rozwiązanie z ledami usłyszałem, że nie. Czy będę wzywany jak opracują - nie, czy będzie akcja serwisowa - nie bo to musi być poważna usterka. Więc podczas następnej wizyty mam się pytać..... masakra ja już w tym roku byłem z 4 razy i mam nadzieje, że więcej nie będę musiał (nie licząc ledów jak znajdą rozwiązanie do końca mojej gwarancji czyli września) Teraz szybciej robi się jasno, więc to mnie tak nie wkurza, choć dziś śnieg i po dłuższym postoju znowu mrugało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma.. U mnie migała 1 strona przez kilka razy ale od dłuższego czasu spokój.. Jedynie jak czujnik z dziennych na mijania się zmienia to wszystkie ledy lekko mrugną i świecą ciut słabiej ale potem stałe światło. W kwietniu mam przegląd z ciekawości zobaczę co mi powiedzą odnośnie tego oświetlenia :).

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po serwisie. Jak się z ledami uspokoiło tak po serwisie i wgraniu softu 2.2.18 (bo miałem starszy i problemy z aktualizacją ) zaczęły mrugać 3 ledy jadąc dziś rano do pracy i nie wiem czy to wina softu czy nie.. poobserwuję kilka dni i najwyżej będę reklamował.. Na pytanie, gdy czujnik zmierzchu się zmienia z dziennych na mijania to ledy mi lekko przygasają usłyszałem odpowiedź " to normalne że ledy lekko przygasają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle serwisy pierdzielą trzy po trzy... U mnie też to mówili, ale z racji tego, że to drugi samochód u nich kupiony chyba lepiej patrzą na takiego klienta i wymienili mi wszystkie 4 oświetlenia w drzwiach i... problem zniknął - więc nie może to być przez pobór prądu

 

za to z dźwiękami ze skrzyni biegów przez rok cały w Poznaniu nie mogę sobie poradzić, Autocompol uważa, że tak jest ok i jest też w innych akutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!