Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mrugające oświetlenie Ambiente


Darekk3212

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.01.2018 o 07:50, radosny napisał:

Czy ktos sprawdzal/probowal/interesowal sie tym, czy jak powylacza sie to ambientowe oswietlenie to mozna liczyc na nizsze spalanie?? :-D Moja Meganka bierze 7l/100km :(

lapka2.gif

REGULAMIN
pkt. 5.6 literki PL - 
mireczek01

skąd Ty się urwałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szczepanb napisał:

Mnie wymienili w Autocompolu w Poznaniu wszystkie 4 komplety w drzwiach. Teraz jest ok

u mnie mruga nawet na tuneli kolo lewarka 

 

23 godziny temu, pbet napisał:

Rozumiem, że czasami nie widać ale to nie znaczy że problemu nie ma. Sam wcześniej pisałeś, że wiedzą o problemie i ponoć pracują nad rozwiązaniem. Pytanie czy zgłaszałeś oficjalne reklamacje z roszczeniem usunięcia usterki? Takie wizyty w serwisie typu "proszę sprawdzić bo coś mi się wydaje", a serwis odpowiada "wszystko jest ok, nic nie widać" nie są pewnie traktowane jak reklamacja.

az taki upierdliwy nie jestem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem. Zapłaciłeś za auto kupę kasy, coś Ci przeszkadza, wkurza Cię, nie działa tak jak powinno ale olewasz bo "nie jesteś upierdliwy". Jak nie chcesz rozwiązać problemu i nic nie robisz w tym kierunku to po co w ogóle o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Ledy są zamówione i czekam OD GRUDNIA 2017 ROKU :) Problem znany w talismanach i naszych megankach . Podobno każde Aso ma wymienić te ledy na takie które nie reagują na zmianę napięcia w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czekasz od grudnia? Nie mają jeszcze rozwiązania i zapisali Cię w kolejce? Lol..

Mi powiedzieli, że to normalne że gdy przełączysz światła na pokrętłe z auto na mijania to ledy lekko się przyciemniają (mrugnie). Miałem chwilę tak że mrugała strona pasażera czasami w zimę (bardzo sporadycznie) ale od dłuższego czasu się uspokoiło i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczyna się dyskoteka jak przełączam na skrzyni D->N->R. Po przejściu całej sekwencji jest spokój do momentu aż nie zaczynam cofać. Ja tego nie czuję, bo automat nie doprowadza do sytuacji znanej z manualnej skrzyni, czyli drżenia całego samochodu jak jest duże obciążenie, a sprzęgło już za bardzo puszczone (jak jedziemy na "półsprzęgle") i podejrzewam, że po prostu chodzi o duże przeciążenie silnika i wtedy jest dyskoteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam od grudnia na zamówione przez ASO ledy do mojego samochodu . Też mam automat i takie same objawy jak Geble . Nawet jak muzykę na "full" się da to normalnie ledy mrugają jak idzie bas w piosence .. :P To jest prawdziwa dyskoteka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, że zamówili w grudniu i jeszcze czekasz.. to ponad pół roku.

Zapewne niechętnie takie rzeczy będą wymieniali i ja o żadnej akcji serwisowej w tej sprawie nie słyszałem.. jedynie, jeżeli masz problem z nachodzącą uszczelką z przednich drzwi na tylne (o takiej akcji jedynie mnie serwis poinformował jak się łaskawie zapytałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2018 o 05:40, Rafael156 napisał:

jedynie, jeżeli masz problem z nachodzącą uszczelką z przednich drzwi na tylne (o takiej akcji jedynie mnie serwis poinformował jak się łaskawie zapytałem

 

Możesz coś więcej powiedzieć? Byłem z tym na regulacji 3 tygodnie temu i już jest z powrotem tak, jak było przed regulacją. Przy okazji sprawdzali, czy jakieś akcje serwisowe dotyczą mojego auta i wyszło, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma co dużo gadać.. wyszło przypadkiem jak byłem na rocznym przeglądzie to zglaszałem swoje sugestie typu oświetlenie, wolno działające czujniki parkowania (tylne bo tylko takie posiadam), luźna galka zmiany biegów i właśnie od strony pasażera miałem tak, że jak się drzwi zamykały to górna uszczelka drzwi lekko nachodziła na tą z tych tylnych drzwi i nie dolegała równo z tą tylną to powiedzieli że jest na to akcja serwisowa i zrobili mi to od razu - ale przypuszczam, że ją tylko sciągneli do dołu i tyle.. ale zadziałało od dłuższego czasu jest na swoim miejscu i jest ok a jak zapytałem czemu łaskawie nie poinformują posiadacza auta że jest jakaś akcja serwisowa to stwierdzili, że trzeba dzwonić albo podjechać i się pytać.. PORAŻKA

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Jestem po wymianie modułów z ledów w drzwiach. O dziwo uwierzyli mi na słowo (bo w serwisie nic nie mruga) i wymienili mi moduły w każdych drzwiach a nie jak kolega wyżej, że juz czeka nie wiadomo ile na wymianę modułów i Renault się nie głosi (do mnie zadzwonili po tygodniu zapraszając na wymianę). A więc do sedna. Problem widziałem tylko z rana jadąc do pracy (w późniejszych porach nie widziałem albo nie rzucało mi się to tak w oczy) a z rana wiadomo ciemno, zamuła po pobudce i stoisz na swiatłach zamyślony a tu nagle coś lekko domruguje, zaczęło to być dla mnie uciażliwe bo nie lubię czegoś co działa na pół gwizdka.. I pojechałem do ASO zgłosiłem sprawę, próbowali zaktualizować sterownik (ponoć w talismanie się tak da bo mieli podobny problem) ale niestety nie i zdecydowali się na wymianę. Powiedziałem również, że ledy leciutko przygasają gdy kręci się pokrętłęm od świateł i następuje przyłączenie z dziennych na mijania wtedy ledy w drzwiach jak pisałem wyżej leciutko słabiej świeciły - Pan w ASO stwierdził, że to normalne..
Teraz po wymianie modułów (a taka wymiana raczej nastąpiła bo boczki drzwi były dość upalcowane) nie zauważyłem żeby mi coś mrugało - zobaczymy na dłuższą metę oraz POBAWIŁEM SIĘ POKRĘTŁEM ZE SWIATŁAMI i nie następuje żadne przygaszenie ani nic z tych rzeczy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciekawi mnie jak to wcześniej zgłaszałem i powiedzieli, że renault pracuje na rozwiązaniem i teraz po gwarancji by mi to zrobili.... I pytanie wie ktoś czy jak wymieniali jakąś część na gwarancji to znowu jest na nią 2 lata gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!