Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Coupe - warto kupić?


flood

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj że sporą grubość powłoki zabiera podkład, jak leci lakier na lakier nie stosuje się podkładu tylko matowanie i jazda. stąd jak auto jest powtórnie lakierowane bez szpachli grubość jest taka a nie inna  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil Wartości typu 150um to mogą też być tzw. wpyłki. Jak lakiernik robi np. tylny błotnik, to musi zrobić i wpyłkę w drzwi, żeby kolor się nie odróżniał, szczególnie w jasnych lakierach.

 

Co do szpachli - miałem w Focusie II szpachlę około 600um zrobioną przez bardzo porządny zakład. 5 lat od momentu zrobienia, dało się pod nią zauważyć delikatne pęcherzyki. Więc zakładam że porządnie zrobiona, będzie w porządku przez powiedzmy 8lat eksploatacji auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez pierwsze trzy lata zrobione ponad 50kkm a przez dwa kolejne niecałe 1900 km a w ostatnim roku co zrobił tylko 43 km , jak dla mnie trochę dziwne i teraz pytanie czy ktoś może nie skręcił licznika w zeszłym roku przed przeglądem i teraz przed sprzedażą gdyż 1950 km w prawie trzy lata tylko zrobić to bardzo dziwne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z ogłoszenia,podejrzewam, bo nie widziałem pojazdu, stało dosyć długo nieużywane. Bardzo dużo osadu na podszybiu, korozja na śrubach, bardzo mocno utleniona pokrywa rozrządu... W komorze panowała duża wilgoć, czyli silnik nie nagrzewał wnętrza komory dlatego wilgoć nie odparowała.

W tym roczniku, a szczególnie po takim niewielkim podanym przebiegu, wnętrze komory silnika powinno wyglądać "prawie" jak nowe, ale na pewno nie tak jak w ogłoszeniu.

Mam w rodzinie Megane 2 i szczerze mówiąc komora silnika po przebiegu 150 tyś km wygląda o niebo lepiej i to bez większych zabiegów kosmetycznych.

 

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!