Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś dojście do katalogu by sprawdzić po numerze VIN rozmiar tarcz, czy 259 czy 280 mm?  VIN 

VF1LA0W0520664133

Zrobilem zdjęcie tarcz, wychodzi coś ok. 275 mm, nie wiem czy to będą jednak 280mm czy to śruba od pólosi nadkłada cm i będą jednak 259mm? Może ktoś ocenić po fotce? A przy okazji, stan tarcz do wymiany na już???

 
  • Zrobiłem dzisiaj zdjęcie tarcz, mierzyłem i wychodzi jakieś 275 cm przez śrubę. I teraz nie wiem czy to będą jednak 280mm czy to śruba półosi nadkłada cm i będą to jednak 259mm? Możecie rzucić okiem na fotkę i ocenić. A przy okazji stan tarcz, do wymiany???

WP_20180110_09_53_28_Pro.jpg

WP_20180110_09_48_24_Pro.jpg

Edytowane przez onifer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, onifer napisał:

przy okazji, stan tarcz do wymiany na już???

Musisz zmierzyć grubość, ale wg mnie to jeszcze nie (niewielki rant - ale zdjęcie może przekłamywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, przy hamowaniu z prędkości od 80km/h wzwyż bije na kierownicy jak cholera. A tarcze będa mialy z 6-7 lat razem z klockami, choć przebieg w tym czasie nie będzie większy niż ok. 50tys.km.

Możecie podpowiedzieć jakiś sklep internetowy z korzystnymi cenami, jeśli chodzi o tarcze i klocki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, onifer napisał:

przy hamowaniu z prędkości od 80km/h wzwyż bije na kierownicy jak cholera.

W takiej sytuacji to tarcze do wymiany, ale o tym wcześniej nie pisałeś, z wyglądu mogą być. Co do sklepu to ja najczęściej kupuje na allegro części OEM u sprawdzonych sprzedawców i tyle (mimo wszystko wychodzi najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba pójdę w stronę tego zestawu tarcze Rotinger + klocki Steinhoff. 215 zł to umiarkowana cena, w podobnej ciężko coś sensowniejszego znaleźć.

20 godzin temu, mireczek01 napisał:

Musisz zmierzyć grubość, ale wg mnie to jeszcze nie (niewielki rant - ale zdjęcie może przekłamywać).

 

Sam już nie wiem. Byłem na stacji diagnostycznej, dziadek obsługujący mówił, że są do wymiany bo już jest rdza.

Z kolei mój mechanik stwierdził po oględzinach, że jeszcze można jeździć.

Bicie na kierownicy ustało- dziś zmieniłem koła z przodu-problem ustał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, onifer napisał:

No nie wiem, przy hamowaniu z prędkości od 80km/h wzwyż bije na kierownicy jak cholera.

 

20 godzin temu, onifer napisał:

Bicie na kierownicy ustało- dziś zmieniłem koła z przodu-problem ustał.

To musiały bić bez hamowania też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!