Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Map pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie użytkowników :-) mam taki problem odnośnie aktualizacji map, samochód odebrałem w lutym 2018 pierwsza rejestracja miała 2017 wrzesień. Pan w salonie mówił żebym sobie spr aktualizacje itd. no to zrobiłem tak jak nakazała instrukcja, pena do auta z auta do compa ściągły się jakieś mapy 550mb bodajże ważyła aktualizacja , wsadzam do auta do rlinka wyskakuje komunikat o aktualizacji wszystko gra pasek się napełnia troszkę na jakieś 1cm zawiesza się na komendzie  bodajże, uwierzytelnianie map coś takiego, po czym po 10 minutach nic się nie dzieje i błąd instalacji  co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba wyeliminować podstawowe rzeczy:

- konto na my renault jak rozumiem założone

- sformatowany pendrive 8-16 GB, włożony najpierw do auta na kilka minut, potem z powrotem do komputera

- instalacja najlepiej przy włączonym silniku

- pokaż jakie masz obecnie wersje zarówno systemu i jak i mapy

PS. Temat można by połączyć z już istniejącym obszernym na temat rlinka 2 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za pierwszym razem po chyba 20 minutach wyciągnąłem pendrive bo nic się nie działo. Dopiero jak ruszyłem w trasę i stwierdziłem, że będę czekał do oporu, po mniej więcej 30 minutach pasek zaczął się przesuwać. W końcu wszystko się wgrało. Trwało to łącznie ok. godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po zalogowaniu na my renault i dodaniu auta klikasz guzik "Megane 4: szczegółowe informacje" i tam po chwili pod sekcją z obrazkiem samochodu i przebiegiem powinien się pokazać guzik do r-link store. Tak było u mnie do niedawna... teraz mam tylko "kręciołek" i nic się nie ładuje w tym miejscu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, ja też mam problem z aktualizacją. Kolejny raz ściągam pakiet map, po czym proces zatrzymuje się na "weryfikacji sumy kontrolnej" a następnie "pakiet aktualizacji jest nieprawidłowy". Także nadal jeżdżę na mapach wersja 06.2015..... Na marginesie dodam, że w innym aucie gdzie mam Carminat TomTom problemów jakichkolwiek nigdy nie było...
DSC_0213.thumb.jpg.7e8ff18183ac91429aab03ab382fdf06.jpgDSC_0214.thumb.jpg.e568a35290fe6ea0e1e3fade00549bd9.jpg
Przy okazji przywitam się: jestem z Torunia. Jeżdżę MIV Grandtour GT z 2017r wersja benzynowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, yod napisał:

U mnie rlink store już działa. Niestety aktualizacji map do 2017.06 dla ekranu 7" nadal nie ma.

 

Zgadza się, R-link Store już działa. Także potwierdzam, że nie ma aktualizacji map 2017.06 dla 7".

Edytowane przez emigrant_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!