Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan III 1,5 dCi /110 KM prośba o ocenę ogłosznia


zicohaos

Rekomendowane odpowiedzi

W "dwójce" leciały końcówki drążków, sworznie wahaczy - w "trójce" już jest z tym ponoć lepiej. Dzienne są, to z częstą wymianą żarówek też nie będzie tematu. Może opony trzeba będzie kupić - a to 17", więc trochę kasy pójdzie. Wg mnie nic się nie powinno dziać wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się dobrze chowa :-) A jak kwestia niezgodności wyposażenia że strony, a na żywo? Kwestie blacharsko-lakiernicze, rozrząd i negocjacje? Dostałeś jakiś raport o stanie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingów nie było ;) czujniki są, rozrząd zrobili w cenie, raportu o stanie nie dostałem :( powiedzieli że nie mają i że nie robili ( choć po czasie coś mi się nie zgadza, auto odkupili od swojego klienta w rozliczeniu, czy jest możliwe że nie robili raportu przy odkupie?) powiedzieli że auto jest serwisowane u nich i znają stan auta  to raportu nie robili pokazali mi historię serwisową w kompie i tyle.

Czy na moje życzenie powinni mi wydrukować takową historię? co do kwestii blacharsko lakierniczych auto wygląda jak nowe, powiedzieli że w 100% jest bezwypadkowe ale mam to na gębę, czy powinienem dostać od nich jakieś potwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zicohaos napisał:

rozrząd zrobili w cenie

Czyli dobry miałem pomysł :-) Musiałeś negocjować czy sami zaproponowali?

1 godzinę temu, zicohaos napisał:

auto odkupili od swojego klienta w rozliczeniu, czy jest możliwe że nie robili raportu przy odkupie?

Jak u nich albo w innym ASO było serwisowane to mogli nie sprawdzać. Ja po zakupie swojego na własną rękę pojechałem dodatkowo na SKP na taki jakby przegląd i sprawdzenie wszystkiego. Tak dla pewności :-) A lakier sprawdzali przy mnie miernikiem na każdym elemencie.

1 godzinę temu, zicohaos napisał:

Czy na moje życzenie powinni mi wydrukować takową historię?

Nie muszą ale mogą. 

1 godzinę temu, zicohaos napisał:

powiedzieli że w 100% jest bezwypadkowe ale mam to na gębę, czy powinienem dostać od nich jakieś potwierdzenie?

Mogłeś poprosić o taki zapis na fakturze, podobnie jak przebieg żeby tam wpisali. No ale jak tak mówili, pokazali historię itp. i wszystko Ci się zgadza to ciesz się autem :-)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!