Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy to jest prawidłowe poszycie poduszki pasażera?


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie szyby oryginalne, przednia, boczne - wszystkie. Prawe drzwi są wymieniane, wydaje mi się, że są przezbrajane z drzwi oryginalnych, które zostały pogniecione - uderzenie gdzieś w okolicy progu. Szyby w 4 drzwiach wszystkie mają te same numerki. Maska, nie wiem ale chyba pochodzi od innego auta o tym samym kolorze lakieru. Są ślady majstrowania przy zawiasach i przy podpórce maski. W każdym razie nie ma żadnej różnicy w lakierze. Samochód był kupiony w Belgii i tam po raz pierwszy zarejestrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż dziwne, że skoro ktoś sobie zadał trud, żeby wymienić maskę używaną, zamiast malowania, to że nie wymienił deski. Różnica między używaną, a naprawianą deską to pewnie z 500 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście się uczepili tej deski xD Nie wiecie czy robiona czy oryginalna :F

 

U mnie w sceniku jak dobrze popatrzysz to też widać te odcięcie (pod odpowiednim kątem). Też mam robioną deske ?;p musze walnąć fotkę i zobaczyć jak na focie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij boczną osłonę deski tak jak na zdjęciu.

post-3433-0-57099800-1477856720_thumb.jpg

Zdjęcie jest z megane II, nie wiem jak dokładnie, ale pewnie w III jest podobnie i zrób zdjęcie (i wklej) czy widać nałożoną dodatkową warstwę, która w tym miejscu powinna być zagięta. Zobacz jak wygląda w tym miejscu klejenie. Może ktoś by wrzucił dla porównania zdjęcie tego miejsca z megane III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mireczek01 ma rację. W przypadku naprawy konsoli nowy materiał jest przeważnie naklejany na stary i można to zauważyć po zdjęciu niektórych elementów z deski. W scenicach III również widać gdzie znajduje się poduszka, miałem 4 szt. z różnymi silnikami, wszystkie były sprowadzone z Francji przeze mnie osobiście i wszystkie miały delikatne uszkodzenia typu drzwi do wymiany bądź uszkodzony próg. Żaden nie  miał wystrzelonej poduchy i na każdej desce widać było miejsce poduszki pasażera. W tej chwili mam dwa sceniki III (jeden w wersji xmod i granda) i również widać ślady gdzie jest poduszka. I jeszcze jedno odnośnie karty, z tych 4 sceników sprowadzonych przeze mnie z Francji tylko jeden miał 1 kartę pozostałe po 2 szt. Ten co miał jedną kartę miał uszkodzony przedni zderzak i intercooler - poduchy, lampy, chłodnice, belka całe.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i w scenicach widać, ale w megane nie widać. Imo nasza pomoc zdalna się wyczerpała i najlepsze, co teraz można zrobić to udać się do ASO. Wiadomo, że wiedza tych mechaników to zazwyczaj dno dna, ale z drugiej strony widzieli tych aut już tak dużo, że bez najmniejszego problemu potwierdzą czy jest to poprawny wygląd deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!