Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, mój błąd.

Nie wystarczyło zaznaczyć AAP w dev mode, ale też trzeba było ustawić w jednej aplikacji AAP jako PRESENT.

I zadziałało. Niestety nie działa mi wyszukiwanie mikrofonem w mapach. Podaje adres i nic się nie dzieje.

Co ciekawe, to nie problem z mikrofonem, bo "ok google" działa. Niestety, chyba tylko to.

Ale ogólnie pozytywne wrażenia, mapy działają pięknie.

Dziękuję za wsparcie panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie...po restarcie auta, czyli wymianie akumulatora(?) czy móglbym otrzymać info jak właczyć na wyświetlaczu predkościomierza ikonke "ECO" oraz info odtwarzanych utworów badz stacji radiowych ....dziekuje

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybierasz to na kierownicy, jak dobrze pamiętam. Musisz chyba okienka kliknąć, wówczas powinien się pojawić listek eko. Albo w menu na ekranie eko jazdy klikasz podpowiedzi eko. Jakoś tak. Warto też zerknąć do instrukcji auta, tam jest napisane za co odpowiadają guziki na kierownicy.

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Listek", czyli ikonkę sygnalizującą styl jazdy (im więcej gazu dodamy, to "listki" opadają...), włączamy lub wyłączamy:

na ekranie wybieramy -pojazd, potem-ustawienia użytkownika, przewijamy na ostatnią pozycję: "wskaźnik stylu jazy", dajemy ON, wtedy ikonka pojawi się po lewe; OFF-zniknie... .j

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, pytanie trochę z innej beczki ale myślę że Magicy z tego forum mi pomogą :) znajomy ma Espace sprzed lipca 2017 roku aktualnie wersja rlink 7.0.24.166 wer. startowa 5615 nie wie jaka była od nowości bo auto kupione używane , jaka jest szansa że uda się aktywować Carplay i co by trzeba zrobić ? Z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam 

a tak dla potomności bo mało kto wrzuca prtSc a po linkach ciężko się skacze daje zrzut do doświetlania zakrętów

 

doswietlanie.jpg

Cornering inhibition zmieniamy na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lufix napisał:

jaka jest szansa że uda się aktywować Carplay i co by trzeba zrobić ?

Najpierw sprawdzić czy AA i Carplay  jest aktywowane w R-Link, poprzez developer mode, albo ddt4all.

https://www.gps-rlink.com/r-link-2/activate-android-auto-waze-apple-carplay-on-r-link-2/

Jeśli jest aktywowane i nadal nie działa, to na 99% są braki sprzętowe i trzeba wymienić moduł usb na wspierający CarPlay o numerze: 280236887R

Np.:https://allegro.pl/oferta/renault-talisman-usb-czytnik-kart-280236887r-11274585890

13 godzin temu, Lufix napisał:

nie wie jaka była od nowości bo auto kupione używane

Wcześniej było 2.2

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.07.2021 o 10:43, luxor1289 napisał:

Witam,

mógłby ktoś wspomóc jakie wartości są w ustawieniach linii kamery dla Megane 4 Grandtour ? Na wcześniejszych stronach kilka osób pisało, że wrzucą screena ale już bez odpowiedzi. 

kamera.jpg

Ponawiam pytanie, ponieważ też zaktualizowałem z 2.2 do 3.3 i linie kamery cofania dziwnie się zachowują. (megane 4 grandtour 2016)

 

Albo może jest ktoś z Warszawy albo okolicy kto mógłby pomóc (oczywiście nie za darmo)?

Pozdrawiam,

Edytowane przez kaczaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!