Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Siatka grodziowa (pionowa) grandtour


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze zbliżają sie wakacje trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu bagaży  i tak pomyślałem o siatce pionowej montowanej za drugim rzędem siedzeń, ale problem w tym ze w mojej megance nie ma żadnych mocowań w podsufitce. W poprzednim aucie miałem taką siatkę i mocowania były ukryta pod zaślepkami a tu tego nie ma. ASO oferuje takie siatki w cenie 189 zl  i tu moje pytanie jak czy ktos ma zamontowana taką siatkę i jak się ja montuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na aledrogo jest taka siatka ale gość mówi że muszą być mocowania w podsufitce i problem w tym że moje megi nie posiada takich mocowań. Dlatego pytałem tutaj czy ktoś ma taką siatkę zamontowaną lub czy posiada takie mocowania w grandtour a wyjazd do Chorwacji już niebawem. Dodam ze chodzi o siatkę pionową oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładunkowej Jak masz zdjęcia to wstaw tutaj a najlepiej jak byś miał zdjęcia siatki zamontowanej w aucie przynajmniej bym wiedział jak to było zamontowane w megi III. To moja pierwsza meganka także poznaje dopiero to auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że do MIV to ta siatka to jest siatka, a nie ściana grodziowa.

Z tego co patrzyłem na stronie renault francja to w dachu są uchwyty pod zaślepkami i tam wchodzą te górne uszy, nie mogę tylko dojść jak się montuję dół.

Zastanawia mnie gdzie się te uchwyty co widać zaczepia, nigdy nie oglądałem bagażnika w kombi, bo u siebie nie kojarzę żadnych uszu na dole przy kanapie.

 

siatka.jpg

siatka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takiej siatce myślałem jaką pokazał MarcinDe. Z dolnymi mocowaniami nie ma problemu bo są, problem w tym ze górnych nie mam chyba ze ktoś posiada górne mocowania  to niech wklei zdjęcia jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę już z ciekawości zajrzałem do konfiguratora i na widoku wnętrza nie widać za cholerę miejsc montażowych przy dachu (zawsze w Renault były takie zamykane zaślepki).

 

Może oni jakoś inaczej to też opatentowali - trzeba by do salonu podjechać i podpytać.

grandtour.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!