Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oznakowanie zewnetrzne GT Line


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakup Meganki IV z pakietem GT Line z silnikiem 1,2 i ta którą się interesuje ma po jednej stronie pod lusterkiem wstawkę z napisem GT Line a po drugiej stronie ma sama wstawke bez napisu .Inne GT które ogladalem miały napisy po dwóch stronach ,a jak jest u Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało u dilera jako demo zarzekają się ze bezwypadkowe , bezkolizyjne w sumie tan drugi emblemat jest taki sam tylko bez napisu GT Line  ( oglądałem inne wersje wyposażenia i tam emblematy sa inne ) mówią ze takie przyszło z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość, że rzeczywiście tak przyszło - różne cuda się zdarzają. Może jakiś czarny francuz pomylił kuwetę.

Tylko że w takim razie jakbym był zdecydowany na zakup to bym ich cisnął żeby zmienili na właściwy, albo obniżyli cenę (i sobie taki emblemat kupił na wolnym rynku - na 100% znajdzie się na allegro, a jeszcze szybciej na aliexpress):3_grin:

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pbet chodzi mi o takie kuwety, w których na linii montażowej są elementy, które montuję się do nadwozia

dokładnie takie

 

a co do "czarnego francuza" - to jedź do fabryki Renault/Citroen/Peugeot we Francji i zobacz kto pracuje na liniach montażowych - Senegal, Maroko itp. - to jaki on jest francuz - czarny czy biały?

Pracowałem w Citroenie i na szkoleniach mieliśmy filmy z linii montażowej we Francji - sami czarni francuzi przy niej praktycznie pracowali.

Tak że z kartkami to daj sobie spokój.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slawlik2 napisał:

Megane 4 jest montowane w Hiszpanii i Turcji. Obstawiam że na Europę w Hiszpanii

 

W Hiszpanii jest montowany hatchback oraz kombi, natomiast w Turcji jest montowany sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pbet ja tylko stwierdzam fakty.

 

A uważacie że kto pracuje w Hiszpanii przy tych liniach.  Hiszpan chciałby zaraz 30euro/h pracy, a taki Marokańczyk czy inny Senegalczyk robi to za połowę tej stawki i nie marudzi.

Niestety takie mamy czasy - dlaczego fabryka Opla jest w Polsce, a w Niemczech zamykali jedną - bo u nas robią nasi "biali murzyni" za grosze, a w Niemczech trzeba bulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie będę musiał tłumaczyć a jednak... Chodziło mi o to, że nie ma różnicy czy Francuz ma czarną, żółtą, czy białą skórę. Francuz to Francuz. A jeśli nie jest Francuzem jak piszesz tylko Senegalczykiem lub Marokańczykiem czyli imigrantem zarobkowym to nie ma znaczenia jego kolor skóry. Nie trzeba tego podkreślać, wyróżniać, sugerować, że gorzej zrobił i lepiej zrobił by ktoś "biały", a tak brzmi kontekst Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że dalej napisałem o naszych murzynach np. w Gliwickim Oplu .

Przypuszczam że ten Senegalczyk czy inny Murzyn robi identycznie jak biały (a może i lepiej bo boi się że go wywalą i nie będzie miał jak wyżywić licznej rodziny).

A białemu zwisa taka robota, bo znajdzie inną i nawet na linię nie chcą starać się o pracę.

Praca przy linii to na zachodzie jedna z najgorszych robót jakie można mieć - takie są tam realia.

A kolor skóry mi lata - byle nie zabierał mi chleba i powietrza i nie próbował zaszkodzić mojej rodzinie. Bo wtedy czy biały czy czarny może dostać w papę (a jak bardzo zasłuży to i w czapę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!