Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III GT 2.0


qrzesio

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kacper69 napisał:

No.... prawie mnie przekonałeś , tylko do czego?

Do auta od Niemca, co płakał jak sprzedawał.... swoje auto flotowe z cofniętym licznikiem?

I czy Ty kiedyś jeździłeś autem leasingowym, , a to różnica , nie flotowym, że wypisujesz takie bzdury?

Auta leasingowe , z dobrej firmy mają wszystko na czas  robione w ASO, bo takie są umowy leasingowe,  a flotowe, o których piszesz to mają , albo i nie robione byle co w garażu u Henia.

A najgorsze są te auta prywatne, bo te wszystko mają u Henia robione, albo na parkingu przed Biedronką. :smug:

Wybacz ale pierdoły piszesz że głową mała . Napisałem coś o aucie od Niemca ? Nie wciskaj mi czego nie było. 

... Nie wiem gdzie naprawisz swoje auta Ale ja nie u Heńka i nie w ASO. Tylko u zaufanego mechanika,.Dzięki tamu mam sprawne auta . 

Miałemw rodzinie  auto w leasingu. Na 4 lata, I było ASO .I nie było tak pieknie jak to myślisz. Czasookresy serwisu są za długie , 30tyś zabija samochod , sami z tym walczymy na forum pisząc przy okazji FAP , panewek,turbin. A przy leasingu mieliśmy serwis wg zaleceń producenta. 

Jeździłem też  samochodami z ALD , nawet byłem bliski kupna Qashqai. Mam znajomego który naprawia kupione przez komis na aukcjach samochody.  Dobry , renomowany komis.Tylko z ALD bierze.Do każdego samochodu opinia rzeczoznawcy. ( której oczywiście kupując nie zobaczysz) Cukiereczki , Perełki. Wszystko w ASO robione - tam przecież fachowcy sami.  Widzę co przyjeżdża i widzę co naprawiają - wgnioty , lakierowanie jak trzeba ,  turbiny, wyrąbane skrzynie. Przechodzi lifting i jest ok.  Widziałem i niego też fajne bryki ale i cena była adekwatna - do stanu ,przebiegu i marki . Czym auto tańsze w zakupie jako nowe tym bardziej po dupie dostało.

Pomimo wszystko dziekuje za tanie samochody po leasingu z przebiegiem 140tyś w 4 lata, 

 

Nie przekonuje też nikogo bo  nie ma do czego. Jak pisałem każdy kupuje co lubi i chce. 

Co do aut które przedstawiles - sprzedawca ma zapewne pelną dokumentację. Raport rzeczoznawcy z oceną stanu mechanicznego i blacharsko- lakierniczego . Otrzymaujesz ją do wglądu ?

 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak jest sformułowana umowa leasingowa. Wydaje mi się jednak że samochód musi być serwisowany w ASO przez cały jej okres a nie tylko w okresie gwarancyjnym.

Ostatnio rodzice kupowali poleasingowe Clio III 2012 r. i historia była do końca w ASO (nawet żarówki wymieniane były w ASO).

Z ciekawostek było tam kilka samochodów po leasingowych  i gołym okiem było widać te które miały jednego kierowcę a które były pulowe (kto złapał kluczyki ten jechał).

 

Nie mam nic do sprowadzania samochodów z zachodu, ale wiadomo że są droższe od krajowych. Więc albo prywatny import, albo samochód wymaga dużego zastrzyku gotówki i dealer puszcza je po kosztach (poniżej wartości rynkowej). 

Polecam się nie napinać, bo każdy ma prawo do swojego zdania. 

 

Edytowane przez Lionel2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Komarek napisał:

Co do aut które przedstawiles - sprzedawca ma zapewne pelną dokumentację. Raport rzeczoznawcy z oceną stanu mechanicznego i blacharsko- lakierniczego . Otrzymaujesz ją do wglądu ?

Nie wiem jak jest z tymi konkretnymi autami, ja za nich nie ręczę.

 

Ale przy zakupie mojego obecnego auta od firmy leasingowej otrzymałem całą historię wszystkich operacji wykonanych na  tym aucie.

Nie tylko daty i co było robione w ASO , ale nawet mam historię wymiany opon z letnich na zimowe z datami kiedy to się odbyło i w jakim zakładzie wulkanizacyjnym.

I mam też informację w jakiej firmie to auto jeździło.

Oczywiście aby to otrzymać trzeba trochę ponegocjować przy zakupie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!