Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co to za strzałka?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Sorry jeżeli w zlym miejscu. Autko odwbralem wczoraj z salonu, studiowalem instrukcje jednak nie znalazlem wyjasnienia co oznacza przekreslona strzalka. Czy ktos moze wie? 

IMG_20180705_082913.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie :)

Auto jest zeje... Ale trzeba troche czasu poswiecic na poznanie wszystkich funkcji. Przez lata jezdzilem alfa159 ale nowa megane przebina ja

 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że tak długo trzymali ale w Polsce tak samo, a nawet krócej. Normalna sprawa, że sprzedają auta demonstracyjne. Tak mój tato zamówił sobie w czerwcu Rio, którą odbywał jazdę testową. W niektórych markach to lepsze (szybsze) wyjście od zamówienia fabrycznie nowego samochodu ponieważ np. na Rio czeka się pół roku od zamówienia, a na demo niecałe 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musialem szybko zmienic auto a taka wersja jak mnie interesowala to - oczekiwanie 3-4 miesiace. To auto dostalem w 4 dni. Tu trzymaja do roku w salonie. Wiem ze na dustera sa zapisy i odbior mozliwy bedzie ok marca przyszłego roku. Na wyspach dluzej sie czeka ze wzgledu na mniejszy ryne z kierownica po prawej. Za to dostalem auto z fajnym wyposażeniem i przedluzyli mi gwarancje o 6 miesiecy. Nazwa i wersje na wyspach sa inne. Renault Megane ST Sport Tourer to poprostu Grandtour 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 5.07.2018 o 09:44, Arthem napisał:

Hej, 

Sorry jeżeli w zlym miejscu. Autko odwbralem wczoraj z salonu, studiowalem instrukcje jednak nie znalazlem wyjasnienia co oznacza przekreslona strzalka. Czy ktos moze wie? 

IMG_20180705_082913.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Witajcie! Gdzie znajdę opcję włączenia tej opcji? Miałem widoczną przy braku nawigacji. Pokazywały się też graficzne komunikaty podczas włączonej nawigacji. Po zmianie akumulatora nie mam pusto. Dodam, ze słuchawka podczas rozmowy przez zestaw głośnomówiący jest normalnie. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 15:17, LTar napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

Dobre! :) Szukałem i nie znalazłem. Ale dzięki za zaangażowanie. Jeśli jednak nie jest to problemem wskazać  będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!