Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megane III 1.5dci


JanekKrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

od niedawna poszukuje małego i ekonomicznego auta do 20tys. Jedno z aut jakie mnie zainteresowało to Renault megane 3 z silnikiem 1.5 dci 90km.

https://www.olx.pl/oferta/renault-megane-iii-coupe-zadbana-CID5-IDsmOD1.html

Stad tez moje pytanie, był może ktoś je oglądać? Ewentualnie na co zwrócić szczególną uwagę? Z tego co się orientuje w tej wersji silnikowej były wtryski delphi, które przez wiele osób były określane jako bardzo niskiej jakości. Za wszystkie porady bardzo dziękuje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podzespołami Delphi nie jestem pewny, ale na pewno tak było w "dwójce" - gdzie nawet po liftingu słabsze wersje 1.5 dCi nie miały Siemensa. Tym niemniej są na Forum osoby, kóre użytkują samochody z tym silnikiem, z tą właśnie mocą i ogólnie ostatnio mało się czyta o problemach z 1.5. Dużo zależy od tego w jaki sposób auto było używane, jednak przy takim przebiegu - jeśli jest prawdziwy - nic się tam nie powinno dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JanekKrk ja mam Megankę z takim silnikiem, na dobrą sprawę krótko bo około 2 miesiące, ale na chwilę obecną nie narzekam.

 

Jeśli chodzi o ogłoszenie użytkownika @Proloq88 to radziłbym je dobrze zweryfikować. Sprawdzając pojazd po nr vin wyskakuje informacja o wypadkowości samochodu https://uk.vin-info.com/order-reports/VF1KZ1S0645513503

 

image.thumb.png.a4e1255eab12438aa157f12991d8977e.png

 

Edytowane przez Silverek
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverek samochód nie jest powypadkowy. Fakt miał stłuczke jeszcze we Francji wymieniona tylko lampa strona kierowcy i zderzak przód. Tyle wiem od gościa który sprowadził ten samochód do Polski i po zdjęciach które mi pokazał przed zakupem. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Proloq88 skoro jesteś taki uczciwy i w ogłoszeniu uwzględniasz rzeczy, które trzeba jeszcze przy aucie zrobić to czemu nie dałeś informacji o wymianie lampy i zderzaka? Z punktu widzenia osoby kupującej to bardzo ważna informacja.

 

@pbet niestety widzę, że coraz częściej pojawiają się tu osoby, które zakładają konta tylko i wyłącznie aby dodać ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, Kolega @JanekKrk szuka 1.5, a nie 1.9 - więc z tym powypadkowym Meganem to zwykłe spamowanie.

 

@Silverek właśnie nie mogłem skojarzyć kto ma silnik 90 KM, a tak mi się zdawało, że non stop w profilu u kogoś widzę :) Jesteś w stanie zweryfikować mój wpis o podzespołach (Delphi/Siemens)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujący zweryfikować może wszystko w serwisie Renault. Nie mam nic do ukrycia z tym samochodem tak więc każdy kto będzie chciał kupić ten samochód może zabrać do serwisu na pełne sprawdzenie auta.  Każda osoba która do mnie dzwoniła w sprawie samochodu dowiedziała się o wymianie lampy i zderzaka. 

14 minut temu, pbet napisał:

Kolega @Proloq88 założył sobie tutaj konto tylko po to aby auto sprzedać? Tylko ogłoszenie i linki wkleja, żadnej innej treści pozwalającej zweryfikować co nie co.

A co byś chciał zweryfikować? 

Edytowane przez Proloq88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja tam wiem :) ja tylko jeżdżę, ale faktycznie coś było na rzeczy - jak wspomniałem - ale przy "dwójkach". No nic, pewno ktoś nas tutaj oświeci i dostaniemy ochrzan za bezsensowne wpisy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

Ja nic ale Twoja historia nie wzbudza zaufania. Widzę, że sprzedajesz od czerwca, nie ma zainteresowania?

Nie wszystkie samochody sprzedają się z dnia na dzień. Zainteresowanie jest ale ludzie chcą za dużo niższa cenę kupić samochód 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

Jasne. Powodzenia w sprzedaży.

Szkoda tylko że w tej chwili postawiliscie mnie na forum przed ludźmi jako gościa któremu nie powinno się zaufać i jako nieuczciwego sprzedającego 

32 minuty temu, Silverek napisał:

@Proloq88 skoro jesteś taki uczciwy i w ogłoszeniu uwzględniasz rzeczy, które trzeba jeszcze przy aucie zrobić to czemu nie dałeś informacji o wymianie lampy i zderzaka? Z punktu widzenia osoby kupującej to bardzo ważna informacja.

 

@pbet niestety widzę, że coraz częściej pojawiają się tu osoby, które zakładają konta tylko i wyłącznie aby dodać ogłoszenie.

Skoro samochód jest cały w oryginalnym lakierze zapraszam z miernikiem lakieru nic nie było wymieniane z blacharki, podluznice całe, silnik chłodnica i pas przedni nie uszkodzony to po co mam pisać że lampa i zderzak zostały wymienione? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie sugerowałem, a każdy kto by Cię sprawdził na forum zobaczyłby to samo o czym napisałem czyli brak historii i to, że chcesz odejść od marki zmieniając na Golfa. W sumie to wg mnie strzeliłeś sobie tym trochę w kolano bo kto na forum Megane będzie miał Golfa IV lub V na wymianę? :) To jest forum, a nie portal z ogłoszeniami. Tu się rozmawia o samochodach, a nie je tylko sprzedaje. Musiałeś się z tym liczyć ale wyjaśniłeś i jak dla mnie spoko. Życzę żebyś znalazł kupca, przedstawił faktyczny stan samochodu i doszedł do porozumienia w kwestii ceny. Serio:)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!