Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megane III 1.5dci


JanekKrk

Rekomendowane odpowiedzi

@konwil Ty byś napisał i powiedział bo jesteś uczciwy, a wielu nic nie napisze i nie powie. Dla mnie z punktu widzenia kupującego określenie "bezwypadkowy" powinno służyć do poszukiwania auta, które nigdy nie miało naruszonej bryły. Nie twierdzę, że takie delikatne zdarzenia dyskwalifikują samochód ale powinny być jasno komunikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2018 o 09:17, pbet napisał:

@konwil Ty byś napisał i powiedział bo jesteś uczciwy, a wielu nic nie napisze i nie powie. Dla mnie z punktu widzenia kupującego określenie "bezwypadkowy" powinno służyć do poszukiwania auta, które nigdy nie miało naruszonej bryły. Nie twierdzę, że takie delikatne zdarzenia dyskwalifikują samochód ale powinny być jasno komunikowane.

ja sprzedaje quada już 2,5 roku. oczywiście cena jest wysoka i każdy daje jakieś 3-4 tys mniej. Opisałem ostatnio wszystko, co zrobione, co zmodyfikowane, co do wymiany (tule wahacza tylko z tyłu). Opis około 1,5 strony A4. Nic, mały odzew. Teraz jak go wystawiłem z krótkim opisem 2-3 zdania to juz inaczej. Ludzie są dziwni i lubią być oszukiwani. Jak ja kupowałem samochód to nie nastawiałem się, że będzie bez wypadku, stłuczki, kolizji. W KAŻDYM samochodzie coś było robione. Ostatnio brak kupił astrę 3 kombi. Wszystko ładnie ale i tak coś z lampą tylną jest nie tak i na bank było coś robione.

Ale też rejestrować się na forum i dawać linki do ogłoszenia to jest podejrzane. Wg mnie powinien być ban permanentny dla niego.

 

Ważne aby jak najmniej i aby widzieć wcześniej. Ja ostatnio przerysowałem drzwi tylne kwiatkiem (kaktus, agawa) do blachy gołej (notabene lakier w megane 3 jest taki, że dziwne iż z deszczem się nie zmywa :D  ). Drzwi do malowania. I kto mi uwierzy na słowo? NIKT (ale na szczęście zdjęcia mam).

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dreq02 napisał:

 Ludzie są dziwni i lubią być oszukiwani.

Niestety masz rację, zobacz te wszystkie programy typu Zawodowi Handlarze etc. w polskiej lub innej telewizji. Ludzie kupują oczami, tanio kupić wyklepać, wyprać środek i zgarnąć 1000 zł więcej. Tak samo jest z mieszkaniami. Ciężko jest sprzedać samochód pt. ma wgniotki ma Pan tysiąc mniej za to. Człowiek jak wydaje te 20-30 tys. chce mieć spokój. Chyba że trafisz na normalnych jak my ;)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrzyłem, to nawet jak by to auto było bezwypadkowe, to ta cena była sporo za duża , jak na 8 letnią Meganę bez gwarantowanego przebiegu, bo poza tym że to rozbitek, to jeszcze przebieg powinna mieć skręcony.

To auto , to chyba nawet te same opony ma co w momencie wypadku.

 

A ten uczciwy handlarz jeszcze ma jedną ofertę:

 

 

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niebieska jest już nieaktualna więc bardzo prawdopodobne, że ktoś się naciął. Może zawita niebawem w nasze skromne progi. Jeśli tak to oby nie znalazł tego zdjęcia kilka postów wyżej :66_thermometer_face:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!