Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ostrzeżenie: Little Joe - nie kupujcie tych zapachów do auta!


pbet

Rekomendowane odpowiedzi

@pbet czy Ty przypadkiem nie jesteś ambasadorem marki Wunderbaum? Przyznaj się, pewnie masz odpalany jakiś % za każdą sprzedaną sztukę Invisi :D

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być coś a la płyny eksploatacyjne: wlewasz 4 litry skoncentrowanego zapachu do zbiornika pod maską i samochód sobie dozuje sam; oczywiście wcześniej ustawiasz stopień, jak grubość mielenia kawy w ekspresie - to by było coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil trzeba to opatentować i będziesz ustawiony do końca życia :P Kasa za pomysł będzie płynęła strumieniem :)

 

@lordboss z @pbet nie ma co rozpoczynać tematu o zapachach do auta bo zawsze tak człowieka zakręci, że namówi na Invisi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe litości...

@Silverek dochody uzyskuję z zupełnie innej branży ale może ktoś z WB kiedyś przeczyta i coś mi odpali :) A tak serio to jak coś znam, to o tym piszę. Jak mogę polecić bo jestem zadowolony, to polecam - a z tego jestem. A jak nie jestem to też napiszę, jak o Małym Joe. W czynie społecznym, bezinteresownie :)

Pomysł @konwil jest genialny :) Z tym, że zamiast 4 litrów to by wystarczyło 250 ml, pewnie na cały rok.

Kolega @lordboss albo mnie przecenia albo prześmiewa :)  Wybiorę to pierwsze by się lepiej poczuć.

26 minut temu, Silverek napisał:

nie ma co rozpoczynać tematu o zapachach do auta bo zawsze tak człowieka zakręci, że namówi na Invisi :D

A ja nie namawiam. Dzielę się doświadczeniem :) To najlepsze, co mnie w tej branży (zapachów do auta) spotkało na przestrzeni wielu, wielu lat.

6 godzin temu, airbites napisał:

Wiesz że zapachy w aucie powoduje nudności, zasypianie podczas jazdy itd?

Bez przesady. To nie lawenda czy chloroform :)

Dużo jeżdżę i nigdy nie chciało mi się wymiotować z powodu zapachu. No chyba, że mówimy o zapachu z pól po rozrzuceniu obornika albo gnojówki lub z jadącej przede mną ciężarówki wiozącej mięso kat. 3 (nie do spożycia przez ludzi) albo świnie/bydło/drób.

Senność owszem ale ze zmęczenia i to też bardzo sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!