Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ostrzeżenie: Little Joe - nie kupujcie tych zapachów do auta!


pbet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie najlepiej kupić słynny zapach znany od ponad 20 lat  w postaci drzewka, i zwyczajnie schować w bocznym schowku drzwi ? Zapach roznosi się po samochodzie, i zwyczajnie nic nie widać. Nie lubię pierdołek zawieszonych na kratkach nawiewu, powieszonych na lusterku, czy lewarku.  Z drugiej strony coraz rzadziej kupuję te drzewka, sceptycznie podchodzę do tych zapachów, to wszystko wdychamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat się rozwinął, że ho ho :) Do tego działa tak intensywnie na zmysły, że się zastanawiam czy jednak nie spróbować :D Ale póki co - chyba pozostanę bez zapachu - skoro nawet z bagażnika przeszkadzała mi żółta choinka... A propos szyb, wczoraj pierwszy raz od lat wracałem sobie z pracy z opuszczonymi szybami - jak nigdy. Nawet nie było tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, Leszek3 napisał:

czytaliście kiedyś instrukcje od choinki?

Nie trzeba czytać. Przecież z tyłu jest (przynajmniej kiedyś była) miarka. Fakt dziwnie to wygląda jak się jeździ z folią na lusterku ale kiedyś tak robiłem. Zapachu od razu odpakowanej choinki nie da się wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2018 o 07:43, pbet napisał:

Nie trzeba czytać. Przecież z tyłu jest (przynajmniej kiedyś była) miarka.

Miarka cały czas jest, nic się w tej kwestii nie zmieniło :) Ja natomiast zawsze od razu wyjmuję całą z opakowania... jazda z tą folią wygląda kiepsko i zaburza moje poczucie estetyki :D

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz odpakowałem całą choinkę od razu. Mimo, że była w moim ulubionym zapachu NewCar nie dało się tego wytrzymać przy zamkniętych oknach.

Wracając do Invisi - próbowaliście? :) U mnie po 2 tygodniach jak się wsiada to czuć delikatną, subtelną woń zapachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pbet napisał:

U mnie po 2 tygodniach jak się wsiada to czuć delikatną, subtelną woń zapachu :)

Czyli jak rozumiem, taki pewnie bym właśnie chciał kupić - jeśli już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co - pozostanę przy swoim, naturalnym smrodzie wewnątrz samochodu :D Ale przypomniało mi się jedno: jak kupiłem auto, to z placu wziąłem je z choinką we folii, z tylko trochę odwiniętym dołem. Podobnie jak u @Silverek'a estetyka nakazała mi zerwanie folii - może dlatego nie mogłem wytrzymać... :) Też nie wiedziałem, jak to się obsługuje, bo to pierwszy raz pewnie miałem jakikolwiek zapach w rękach, a bardziej byłem podekscytowany samym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, konwil napisał:

Ale przypomniało mi się jedno: jak kupiłem auto, to z placu wziąłem je z choinką we folii, z tylko trochę odwiniętym dołem

A to ktoś lipę zrobił bo odwinięty dół = ryzyko, że zapach się skropli i skapnie na jakiś plastik w aucie = kłopoty. Instrukcja wyraźnie nakazuje wysuwanie/wypychanie choinki jej szpiczastym zakończeniem, co tydzień o 1 cm :) Dlatego też na opakowaniu jest miejsce żeby wyciąć trójkącik na wierzch drzewka jak na tym rysunku z internetów.

image.thumb.png.19714a47a759a34e236ae1579e44cfde.png

A tutaj mały filmik o Invisi:

 

I jeszcze jedno. Invisi nie dotykam bo jednak jakiś tam zapach i film pozostawia. Otwieram opakowanko, lekko wyciskam (do do połowy), wsuwam trzymając za folię na część nawiewu i folijką później dociskam pozostałą część. Zapach nie przejdzie tak na ręce.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne są takie reklamy w stylu Mango. Brakuje tylko obrazu w kolorze czerni i bieli pokazującego, jak to strasznie źle było kiedyś, jak to trzeba było się namęczyć, a jakie to proste dzisiaj :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!