Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio android 8...


Rekomendowane odpowiedzi

Radio zamówione z mojego linku doszło do mnie. Mam wersję z navi tomtoma. Radio działa, ale jest problem airbag oraz czujnikami parkowania. Ktoś może przerabiał ten temat? Chodzi mi  zwłaszcza o czujniki

po czasie czujniki same sie właczyły

 

i kolejne pytanie o modem e3372h.

przerobiony na hlink. radio go wykrywa, niestety nie ma internetu... może ktoś miał podobnie?

 

:lapka:

REGULAMIN forum się kłania :!: - Prezes

Edytowane przez basstek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie. Na początek sie przywitam :) i od razu zacznę od pytania. Próbowałem podłączyć stację ale nie dostaje zasilania. Ekran pokazuje ikony poduszek, czerwoną i zieloną. Ale sama stacja nie reaguje w ogóle. Jakby do niej zasilanie nie dochodziło :( wszystko podpiąłem tak jak wtyczki pozwalały. Natomiast jedno co mnie zastanawia to w stacji mam dwa wejścia czarne a w wiązce tylko jeden czarny wtyk ( mówię o mniejszej kostce, nie tej dużej kwadratowej ). Pozwoliłem sobie użyc zdjecia wiązki kolegi z forum - zeby pokazać czego u mnie nie ma

 

Nie ma jednego z kabli nr 1 - jest tylko jeden.

I on pasuje do gniazda w stacji, ale tam są dwa a mam tylko ten jeden wtyk :(

Nie mam tez wtyczki nr 2

Reszta jak na zdjęciu się zgadza

 

5 podłączyłem do kabla szarego od starego ekraniku ( tego standardowego wąskiego  )

8 podłączyłem do kabla czarnego nowego który dostałem ze stacją - jak jest podłączony to poduszki maja ikony, jak rozłączę to pojawia się błąd poduszki a na ekranie nie ma ikon poduszek. Wnioskuję ze w takim razie dobrze podłączyłem

6 to CAN BUS

7 u mnie nie ma w wiązce

3 to ten własnie czarny kwadratowy wtyk, do którego nic mi nie pasuje

4 pasuje jedynie do wtyczki od starego radia , takiej grubszej. Z nią jest wąska biała ale ona chyba pozostaje niepodłączona? ( bo taka samą mam w kablu który idzie do ekranu i do stacji - czarny z płaskimi wtyczkami białymi )

 

I jak wszystko podłączam to zero reakcji - stacja nie działa. Bezpiecznik sprawdziłem ( ok ) , podpinam stare radio i ekran wąski - działa.

Już nie wiem co robić :(:(

 

Pomoże ktoś?

Może jest ktoś z Warszawy to chętnie odpłatnie poproszę o pomoc w montażu :)

 

Zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Radio z Px6. Jak macie rozwiązaną głośności urządzeń? czy jest możliwość sterowania osobnej głośności dla aplikacji np. Yanosik i Mapy od googla? nie widzę też możliwości ściszania głośności dzwonka połączeń przychodzących (nie mam pojęcia jak zmienić dzwonek przychodzący radia). Może ktoś napisać jak ma to rozwiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2020 o 10:41, gkowal napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

 

Daj linka do zestawu jaki wybrałeś i jak by się dało nie mobile :P

:lapka:

REGULAMIN forum się kłania :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2020 o 20:37, basstek1 napisał:

Radio zamówione z mojego linku doszło do mnie. Mam wersję z navi tomtoma. Radio działa, ale jest problem airbag oraz czujnikami parkowania. Ktoś może przerabiał ten temat? Chodzi mi  zwłaszcza o czujniki

 

po czasie czujniki same sie właczyły

 

Jak przebiegła instalacja? I którą wersję kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie poradziłem sobie z poduchami , problem taki że rozbebeszyłem wyświetlacz, w  chińczykach brak chyba jednego kabelka teraz kontrolki airbag nie świecą  . A mianowicie piny z oryginalnego wyświetlacza podłączone pod wtyczkę radia i działa , fotki dodaje może komuś się przyda  Megane 3 wyświetlacz aff a3 wystarczy  podłączyć czarny brązowy i szary pod kostkę , wyświetlacz pod radio .

 

Dodane trzecie zdjęcie - dodatkowo 3 przewody potrzebne do kostki  przewody wpiąć w istniejącą kostkę podłączona pod chińczyka tak jak idą z oryginalnego wyświetlacza  

 

IMG_20200829_152017.jpg   megane wysw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!