Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio android 8...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jabrze napisał:

Trzeba tylko dopasować podłączenie. Twoje radio jest przystosowane do sterowania z kierownicy Megane III.

Tak jest przystosowane do sterowania z kierownicy ale to jest najmniejszy problem jak nie będzie działać, zależy mi głównie na tym aby to radio uruchomić w moim aucie. A co masz na myśli, że trzeba dopasować podłączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od dzisiaj jest posiadaczem tego radia z androidem do MIII ph1 lecz wyświetla mi się, że poduszki powietrzne są wyłączone w zdjęciu "błąd wyłączonej poduszki powietrznej". Brakuje jedynie kabla zaznaczonego na zdjęciach. Niestety nie wiem gdzie to podłączyć. Reszta rzeczy działa bez zarzutu lecz błąd jest dość wnerwiający. Niestety instrukcji montażu nie dostałem ani nie mogę nigdzie znaleźć. Moja Megane III jest bez fabrycznej nawigacji. Oczywiście przed napisaniem całego postu przeczytałem każdą stronę i niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Jeśli była by możliwość prośba o pomoc.

 

Pozdrawiam

1446779500_strzakabrakujcy.thumb.jpg.fa5dee55afaac903dfe04e543809d70c.jpg218066591_brakujcy.thumb.jpg.9ed7f190f8a8a175916cefde3b5f4f3d.jpg1559933436_bd.thumb.jpg.9f488defb3e483394d304e5d78c5cbab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie kable są podłączone. A błąd cały czas się pokazuje. Gdyby nie były wszystkie kable podłączone to wyświetlacz by nie działał a wyświetlacz działa wszytko działa lecz pokazuje koło zegarów błąd o tym, że poduszki są wyłączone. Gdy podłączam oryginalny wyświetlacz od Megane III błąd się nie pokazuje i poduszki są włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do wyświetlacza oddzielna wtyczkę. Do ikonek poduszek w wyświetlaczu jest inna wtyczka. Po jej podłączeniu pokazały się z lewej strony wyświetlacza ikonki poduszek pasażera i kierowcy oraz zgasł w liczniku błąd poduszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam takiego samego objawu bo radio się uruchamia działa poprawnie lecz pojawia się komunikat że poduszka pasażera została wyłączona. Pokrętło po otwarciu drzwi pasażera jest włączone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poruszę jeszcze raz temat Androida do Meganki z Navi. Ktoś się orientuje czy wystarczy dokupić adaptery do obecnej wiązki czy tez wymienić całą wiązkę? Jaki ewentualnie byłby koszt takiej adaptacji przewodów?

Pozdrowił

PS.

Ktoś słyszał coś na temat modułu androida Teyes CC2 lub S Pro? 

image.thumb.png.aa36d8a045e9fb2861a4d6dfd62818db.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zakupiłem takowe radio z Androidem jak w 1 poście, podeślijcie jakiś mądry i prosty filmik na którym się wzorowaliście, na którym widać wszystko po kolei co i jak podłączyć, taki dla amatora żebym sobie z tym poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł mi zestaw marki Eunavi z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/radio-samochodowe-android-renault-megane-fluence-9112772274

Zestaw wygląda identycznie jak z 1 posta z tym że po rozebraniu kokpitu mam takowe wtyczki:

 

IMG_20200514_164852.thumb.jpg.5d29bf930d8a9c94eecc44595590a640.jpg                  IMG_20200514_164848.thumb.jpg.2720951aee8f68a6c7062f29659b791a.jpg

 

W zestawie z nawigacją były 2 zestawy do podłączenia radia posiadające następujące wtyczki:

 

IMG_20200514_194313.thumb.jpg.11255c7fb2d897608415038b460a2d42.jpg                IMG_20200514_194210.thumb.jpg.f592f6db730fbc0cbf7c8d7a58a0701f.jpg

 

Pierwsza z tych wtyczek z szeroką kostką pasuje do złącza z mojej Megane z tym, że jest jeden mały problem, w zestawie nie ma żadnej kostki z którą można by było połączyć wtyczkę która była podpięta pod oryginalny wyświetlacz (pierwsze zdjęcie). Żadna z tych kostek, które były dołączone do zestawu nie pasuje do tej od fabrycznego wyświetlacza. Co w tej sytuacji zrobić ? Czy w zestawie brakuje jednego kabla z którym trzeba podłączyć tą wtyczkę ? Dodam, że w radiu również nie ma żadnego wtyku do tego złącza. Tył radia wygląda tak: 

 

IMG_20200514_194339.thumb.jpg.55ca7ea909c2636c099b51a418f9216f.jpg

 

Czy ktoś z was miał podobny problem ? Czy muszę zaopatrzyć się w dodatkowy kabel ? Czy radio jest przeznaczone do innej wersji wyposażenia ? Po podłączeniu radia do głównej wtyczki radio w ogóle się nie włącza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!