Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uchwyt do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy jeszcze nie trafiłem na uchwyt, którego taśma klejąca trzyma się elementów deski w aucie...3M czy nie 3M, zawsze natychmiast to odpada. Ja tam mam standardowy uchwyt z przyssawką do szyby. Ma to formę takiej wielkiej klamerki, jak do wieszania ubrań na sznurku i w zupełności mi wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@droopy, to może przeczytaj to co napisałem wyżej (choć fakt pozostanie faktem: pewnie nie trafiłeś na ten uchwyt - jak sądzę). Stałość tego połączenia potwierdza również mój kolega, który nakleił go w Toyocie Avensis, pomiędzy kratkami nawiewów i używa również ponad rok. Przyssawka ma dla mnie jedną wadę: telefon jest za daleko i bez oderwania pleców od oparcia fotela nie da się z niego [telefonu] skorzystać. No i jeszcze kiedyś ktoś, coś tam wspominał o przepisach, coby nic nie mogło być na szybie naklejone (w ramach walki z przesłanianiem widoczności), więc wówczas wszystkie tego typu uchwyty straciłyby rację bytu. Ale póki co, tematu chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł to cudo kosztuje. Może wypróbuję, bo jestem na etapie zmiany telefonu i będzie dużo większy niż obecny, więc uchwyt który mam będzie za mały. Problem w tym, że ja musiałbym to przyklejać do tej chropowatej powierzchni deski, jak u Ciebie zaraz nad tym panelem radia i taśmy nie chcą się tego trzymać :/ Zobaczymy :)

Swoją drogą nie obserwujesz na przykład pogorszenia działania GPS czy jakości zasięgu sieci? Pytam bo nigdy nie miałem zaufania do tych magnetycznych gadżetów. Rozumiesz, pole magnetyczne plus elektronika to słabe połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałem zakłóceń sygnału GPS, a jak wspomniałem byłem z tym uchwytem na wakacjach w Chorwacji, a ostatnio 3 tyg. temu na delegacji w Płocku (700 km w obie strony). Gubił mi wcześniej zasięg ASUS, który jest widoczny na zdjęciach, ale nie skojarzyłem tego z uchwytem i magnesem, bo wcześniej zdarzało się to również i na przyssawce do szyby (kiepsko współpracował z Google Maps). Od kiedy mam Samsunga - nie ma tematu, wszystko działa. Poważnie, dlatego jestem orędownikiem takiego typu sprzętu - a po przesiadce z przyssawki byłem w pozytywnym szoku jak sztywno to potrafi utrzymać telefon. No i właśnie nie jest drogie, a są również i tańsze alternatywy. Do Forevera dają dwie blaszki - mniejsza i większa. Samsung Galaxy J5 2017 spokojnie się trzyma na mniejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!