Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 2.0 GT - warte uwagi?


konradgerard

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie twierdzę, że jest inaczej, to tylko moja skromna sugestia. Zaznaczę, że w moim z 2009 roku jest to spasowane o niebo lepiej, mimo że np. zderzak był ściągany kilka razy. Myślę, że wykupienie raportu z autobazy lub autodna może rzucić nieco więcej światła na sprawę. Tak czy inaczej trzeba autko obejrzeć z bliska, pomierzyć chociażby grubość powłoki czymś profesjonalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały lakier ma to do siebie, że każda szczelina na zdjęciach będzie inna. Ja mam kombi gt220 w białej perle i "czarne" szczeliny bardzo rzucają się w oczy. Takie samo spasowanie przy czarnym lakierze wyglądałoby idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, meganecoupe02 napisał:

W Megane III nie masz napinacza przy zapince pasa - jest to na sztywno przykręcone do stelaża fotela i każde zapięcie jest na tej samej wysokości. 

Napinacze pasów są przykręcone do stelaży foteli od strony drzwi i na tych zdjęciach jest ewidentnie wystrzelony, dokładnie to widać na zdjęciu prawego fotela:

napinacz.thumb.jpg.4edd4bd8c177aa2bad73fa2daaba6ad3.jpg

Edytowane przez artug
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację i jednocześnie jej nie mieć :-)

Dopinacz jest przykręcony do dolnej części stelaża fotela. Jak podniesiesz fotel wajchą, to siedzisko idzie do góry, a dopinacz zostaje na dole i wygląda jak wystrzelony.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POJAZD BEZWYPADKOWY
(SĄ ZDJĘCIA DO WGLĄDU DLA KUPUJĄCEGO DOKONANE ZZA GRANICĄ PRZED ZAKUPEM)

 

Powyższe stwierdzenie nie warte funta kłaków, biorąc pod uwagę dalszą cześć ogłoszenia.

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Informacje umieszczone w ogłoszeniu, służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje przy sprzedaży auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu to wiadome :) nie wiem, może istnieją ludzie, którzy by się na takie coś nabierali. Ale z pewnością nikt o zdrowym rozsądku...

 

 

edit: 

a czy ten silnik ma pasek czy łańcuch rozrządu?

Edytowane przez konradgerard
Pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!