Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujniki cofania piszczą ciągłym dźwiękiem mimo braku przeszkody


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cyka każdy :). Spróbował by któryś nie działać :D ostatnio przez lód i syf non stop mi gra tył i przód ... nie ma czasu auta umyć bo zima, a jak zimno to się nawet nie chce :D rdza nie gryzie to nie myję może jakoś w lutym się doczeka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie cykał wcale, jak działa to działa :D. Nie może cykać słabiej WYDAJE MI SIĘ bo przecież zbiera odległość do przeszkody więc słabszy czujnik działał by Ci 0-1 albo jeszcze nic, albo zaraz rozwalisz auto o inne :D. To są proste urządzonka więc pewnie albo działa dobrze, albo wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, matejo1990 napisał:

czujniki cofania mają 3 newralgiczne punkty:

- czujnik w skrzyni biegów

- moduł pdc po lewej stronie w bagażniku

- 4 czujniki 

Czy możesz wrzucić fotkę gdzie dokładnie znajdę moduł PDC? Wątpię, aby coś pomogło bo bardziej obstawiam winę któregoś z czujników ale dla pewności zajrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za czujnikami już i mam pytanie jaki tam jest kod tego czujnika, bo po allegro są różne i już nie wiem, czy te czujniki z przodu i z tyłu są takie same obojętnie jaki kupię jak potrzebuje na przód? znalazłem takie coś jak na fotce na allegro. 

15476410031375929714698928787749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blake napisał:

Tutaj jest gówno, każdy się czepia każdego o bzdury, więc sami sobie odpowiedzcie a temu pajacowi to nawet nie odpisze bo nie zasługuje i szkoda czasu. papa zapraszam na fb.

Skoro tu jest gówno, to czemu ta super fejsbukowa grupa nie potrafi sobie poradzić z takim problemem?

 

Jestem tu prawie 11 lat, tylu pieniaczy co się tu przewaliło przez forum to się nie da policzyć. Zawsze koniec był taki sam: obrażali się, zakładali swoje fora, wiedzę ciągnęli z "naszego forum" udając, że to ich robota (sam swoje manuale znajdowałem na innych grupach), a na koniec znikali bo nie byli w stanie opanować pewnych spraw. Wielu z nich nadal ma tu nowe konta, tylko cicho siedzą, bo wiedzą, że nawywijali i po cichu czerpią wiedzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie albo trzymacie się tematu i z kulturą się odnosicie do siebie albo zamykamy ten temat :!:

Polecam spacer i ochłonięcie co poniektórym.

Posty niestosowne i te nie na temat poleciały w niebyt.

Jako podsumowanie zostawiłem tylko post megancoupe02.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2019 o 09:15, Silverek napisał:

Czy możesz wrzucić fotkę gdzie dokładnie znajdę moduł PDC? Wątpię, aby coś pomogło bo bardziej obstawiam winę któregoś z czujników ale dla pewności zajrzę.

moduł jest w bagażniku, pod zaślepką z lewej strony, taka czarna puszczeka, dochodzą do niej dwie wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Nie wiem jak to jest u Was, ale problem w mojej MIII też się zaczął - piszczy na wstecznym.

Po podłączeniu CLIPa komputer pokazał błąd lewego skrajnego czujnika i nie dawno też się dowiedziałem dopiero, że jeśli są sprawne czujniki to drżą pod palcem jak się delikatnie przyłoży :)
Tak więc zostanie sprawdzić w weekend kabelki do niego podpięte, albo nowy czujnik.

Orientuje się ktoś, czy można kupić nowy zamiennik np. Valeo i wymienić 1 szt. tylko czy lepiej używkę, ale oryginalną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!