Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wgłębienia w błotniku przednim Megane IV Grandtour


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś spotkał się z problemem pojawiającego się wgłębienia w błotniku przednim w renaulcie iv kombii ? z jednej strony pojawiło się jakby ktoś kolano bez rys "wsadził"ale teraz i z drugiej sie pojawia w identycznym miejscu.

Nie wiem czy życzliwy sąsiad czy jakieś naprężenia to odkształcają.

przejachane 5500 km.

dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem to samo. Wklęśnięcie lewy błotnik tuż nad nadkolem. Pojawiło się przy ok 5kkm. Ponieważ poprawiali mi spasowanie blach min.  błotniki problem zniknął. Czyli prawdopodobnie naprężenia. Biorąc pod uwagę że było mocniej kiedy stał na Słońcu. Dzisiaj auto ma 34 kkm i na razie nie zauważam. Wal do serwisu niech robią w ramach gwarancji w końcu wzięli kupę kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawia się to zaraz obok czarnego elementu? Jeśli tak, to przerabiałem to u siebie, z tym że u mnie było to od nowości, nie zauważyłem przy odbiorze. Oddałem auto do ASO, uznali zgłoszenie i w ramach gwarancji zamówili nowe elementy. Problem w tym, że moje auto stało blisko 3 tygodnie w serwisie, bo ASO twierdziło, że nowe elementy przychodzą z taką samą wadą. Po 3 tygodniach stwierdziłem, że dość tego i zażądałem zwrotu auta. Okazało się, że auto przez cały ten czas stało rozebrane bez drzwi, błotników, maski i po ponownym montażu starych elementów wgłębienia zniknęły, czyli można sądzić, że to naprężenia były powodem. Jedyny minus całej operacji to to, że 3 tygodnie jeździłem autem zastępczym, oraz że demontaż elementów karoserii zostawił ślady na śrubach i Mirki-handlarze przy sprzedaży auta będą mówić "uuu panie, na pewno był bity".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na wgłębienia w błotniku przednim Megane IV Grandtour
  • 4 tygodnie później...

U mnie od nowości są lekkie wybrzuszenia na obu nadkolach, ale gdybym nie przeczytał tego tematu to bym się nie zorientował. Wybrzuszenia są bliżej przedniego zderzaka, na tym ściętym półkolu (widać to najlepiej jak się patrzy z góry na koło). Ciężko to uchwycić na zdjęciach. Na razie to zostawiam, bo szkoda odkręcać nowe elementy. Zawsze jakieś ślady zostają. Za to w salonie widziałem przygotowanego do odbioru hatchbacka i tam była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!