Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rlink 2 samoczynne uruchamianie muzyki z USB


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Do Rlinka 2  - ekran 7cali, mam podłączonego pena z muzyką. Jeśli słucham radia to po ponownym uruchomieniu powinno włączyć się radio i tak się dzieje. Jednak raz na kilka razy po uruchomieniu auta, samoczynnie odpala się muzyka z pena chociaż nie był on wyjmowany ani wie wybrałem go jak źródło. Strasznie mnie to irytuje. w Megane III nigdy tak się nie działo. Nie widzę ustawień odpowiedzialnych za to czy koledzy też to u siebie zauważyli ?, a może ktoś ten problem rozwiązał?

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie mam niestety żadnych ciekawych informacji.Otrzymałem informacje że może jeśli pojawi sie update R-Linka to ta drobna ale irytująca nie tylko Ciebie usterka zostanie usunięta.Niestety żadnych konkretów tj.kiedy to może nastąpić i czy faktycznie pomorze nie otrzymałem.Doradzili mi żeby zadzwonić na infolinie R-Linka i też może ktoś będzie umiał coś powiedzieć kiedy jakiś update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle, ja dorobię wyłączniki na kabelku i już bo mnie to bardzo irytuje, o żonie nie wspomnę jak wsiada, a tu Metalica z USB leci w głośności 5 razy większej niż radio.. A taki miał być ładny amerykański ten Rlink2, a tu taka podstawowa wtopa - pamięć używanego źródła, oj przerost formy nad treścią i już...

 

Właśnie dzwoniłem, nawet jakiś kumaty gość się trafił. problem zgłoszony, wiedza o nim w kolejnej aktualizacji mają poprawić, czas to około 2 miesięcy...

 

Panowie i Panie, przedstawiam innowacyjne urządzenie rozwiązujące definitywnie ten problem. Może zaproponować je Francuzom od rlinka2,, jest naprawdę fenomenalne i bezawaryjne, koszt 7 zł plus chwila czasu. ASO mogło by za 1000 zł montować... W końcu to analogowe udoskonalenie doskonałego rlinka2 :))))

20190313_160320.jpg

 

pen.jpg

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.03.2019 o 19:08, pawelbass napisał:

Doradzili mi żeby zadzwonić na infolinie R-Linka i też może ktoś będzie umiał coś powiedzieć kiedy jakiś update.

Właśnie dzisiaj pokazała mi się aktualizacja R-Link2 oznaczona jako wersja 24.160. W tej chwili mam wersję 7.0.24.121. Jutro zainstaluję i zobaczę czy są jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Problem wynika z tego, że zawsze po włożeniu Pendrive'a R-Link przełącza źródło na USB.

Wystarczy, że przy włączeniu nie wykryje pena, bo np później się włączy (dużo zależy od samego pena i czasu jaki upływa od podania zasilania do enumeracji) i R-Link myśli, że pen właśnie został włożony - dlatego przełącza na niego źródło.

Może dodatkowa opcja - "nie przełączaj na USB automatycznie po włożeniu" by się przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie z kolei jest taki problem, że muzyki ani przez bluetooth ani na kablu ani z pendrive w ogóle nie odtwarza. 

Telefon normalnie czyta i łaczy się automatycznie, zestaw głośnomówiący działa i można rozmawiać przez telefon i na tym koniec. 

W ustawieniach radio, jak chce wybrać opcje odtwarzania t nawet nie podświetla funkcji bluetooth 

Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@bajdas95 sprawdź w telefonie czy masz włączone udostępnianie multimediów przez bluetooth.

 

https://miuipolska.pl/forum/uploads/monthly_2019_08/Screenshot_2019-08-25-10-51-47-741_com.android.settings.jpg.3586273b49eddb75c45d35e63c33cfea.jpg

To oczywiście nie ma wpływu na brak muzyki z pendrive. W jaki formacie masz muzykę na pendrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!