Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba - Zakup Megane 3 Grandtour


TomekG5

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to samochody dla handlowców. Ew do wypożyczalni. Takie małe auta na wypasie kupują firmy które chcą dodać komfortu pracownikom ale nie chcą żeby klienci i instytucje odbierali je jako „pławiącą się w przepychu ;)”.

Dla porównania. Każda Octavia wyglada podobnie, ale porównaj sobie zwykła wersje z np Style. To różne samochody ;) a z zewnątrz prawie takie same. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2019 o 06:13, kataryniarz napisał:

@dreq02 zawieszenie obniżone o 12mm + usztywnione, kolosalna różnica w prowadzeniu. U mnie skóra na boczku siedziska pękła dopiero przy 150kkm. Zobacz w jakim stanie jest skóra w Volvo lub VAGu po 100kkm, przestaniesz narzekać :)

szczerze? co tak późno. Zaczynam mieć dość tego samochodu. Szyba po zimie ma 2-3 większe rysy nowe (bez skrobania, tylko płyn). Ten samochód ma więcej kosmetyków niż ja w łazience, a rysuje się nawet bez patrzenia na niego. Następnym razem zastanowię się czy chcę 4 reno. Najlepsze jest to, że chyba ktoś oparł się na parkingu o maskę i mam dwa wgniecenia. Sam bym maskę wygiął, chyba jest z plasteliny. Ogólnie o ile nigdy nie przywiązywałem wagi do wykończenia / jakości samochodu tak tutaj mogę powiedzieć, że naprawdę widać jak można słabo zrobić samochód.

 

Prowadzi się dobrze, nie ukrywam - za to duży plus. Ale trochę za sztywne jest to zawieszenie po pewnym czasie.

Wydaje mi się, że akurat 3 generację zrobili nawet nie z korków od butelek. O ile 1 i 2 były ok (farba z wycierających się plastików) - tak tutaj wszystko jest porysowane. Ciekawe jak w wersji 4 jest?. 

 

Ogólnie plusem jest, że samochód jest tańszy w utrzymaniu i w wersji coupe / grandtour nie tak źle wygląda.  Dobrze się prowadzi i gdyby nie słaba jakość to można go polecić w jakiejś fajnej wersji wyposażenia. Ale jak uda się dostać z silnikiem 2.0T konstrukcji Renault (wersja 220, nie wiem jakie są dzisiejsze tce 180) to można wszystko wybaczyć. Silnik jest żywotny i trwały. Najczęściej można spotkać w lagunie 3 niż w megane

Edytowane przez dreq02
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!