Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba - Zakup Megane 3 Grandtour


TomekG5

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, TomekG5 napisał:

To teraz sam się zastanawiam, 1.6 nie bardzo 1.4 drogie w serwisowaniu, GT line nietrwałe fotele...  może rozglądam się za złym samochodem? :) Są tu jacyś fani modelu,  którzy jednak widzą jakieś pozytywy? Czy szukać opla? ;) 

 

Pozdrawiam.

 

To ja Ci polecę 2.0 - złego słowa na tę jednostkę powiedzieć nie można  :29_smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dreq02 zawieszenie obniżone o 12mm + usztywnione, kolosalna różnica w prowadzeniu. U mnie skóra na boczku siedziska pękła dopiero przy 150kkm. Zobacz w jakim stanie jest skóra w Volvo lub VAGu po 100kkm, przestaniesz narzekać :)

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto ma być jako drugie w rodzinie i ma być używane okazjonalnie , to po co szukać jakiś mocnych silników i extra wypasów ?

To tylko podnosi cenę auta, które będzie niewiele jeździło.

No, ale kto bogatemu zabroni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nic nadzwyczajnego, moją meganką grandtour w 2.0 jeżdżę okazjonalnie, w weekendy, na wycieczki, a na co dzień do pracy używam samochodu z silnikiem 1.6. Uważam to za rozsądne rozwiązanie w którym potrzebne są dwa auta w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście drogo.

W takiej cenie to potrafię wyłowić po leasingu Megane co ma 3 lata , a nie 7 a nawet 8 lat  jak ta.

Tu w cenie to masz głównie te bajery , które ma na wypasie.

Auto na zdjęciach ładne, ale trochę dziwny przebieg na wymianę rozrządu. Może był z nim jakiś problem?

A , no i hak ma, więc coś ciągała, a to wpływa na szybsze zużycie się silnika , może właśnie ten rozrząd od tego padł?

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że jak Wam powiem gdzie się łowi duże ryby, to Wy je wszyscy będziecie łowić.

Nic dla mnie nie zostanie. ;(

ale za prawdę powiadam Wam, moją Megi  3 v1 co miała dokładnie  4 lata wyłowiłem za 20 tys pln .

A w zeszłym tygodniu ją sprzedałem jak miała 9 lat za 10 tys pln.

I to tez była super cena, auto zeszło po 2 dniach od wystawienia go na darmowym portalu.

Łatwo przyszło - łatwo poszło.

trzeba patrzeć co jakiś czas na strony master1.pl , alphabet.pl, albo na leasingi PKO, MBanku itp.

I co ważne liczniki nie są  tam kręcone, a Niemiec po nich nie płakał, jak sprzedawał.

Co jakiś czas wrzucam tu ciekawe linki , ale zawsze ktoś wybrzydza , że golas , albo coś.

Jak ktoś zamiast 4 letniego golasa woli 8-9 latka z wypasem w tej samej cenie to jego wybór.

Kto bogatemu zabroni?

Ja mam inne źródło dochodów, ale jak bym nie miał pomysłów na życie, to spokojnie na takich handlach autami po leasingach bym zarabiał na życie.

 

taki przykład na teraz , 4-5 letnia Megi  w 100% pewna za 30 tys pln

 

https://www.master1.pl/oferta/gotowka/40862/renault/megane-1-5-dci-life

 

a tu kolejna 3 letnia za 33 tys pln

 

http://www.alphabetpoleasingowe.pl/sprawdzone-samochody-poleasingowe/renault-megane-71549

 

Fakt, że to diesle, ale benzyny też można wyłowić.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kacper69 napisał:

ale za prawdę powiadam Wam, moją Megi  3 v1 co miała dokładnie  4 lata wyłowiłem za 20 tys pln

Dodaj jeszcze, że od nowości byłeś użytkownikiem tego auta i odkupiłeś je od firmy, w której pracujesz lub pracowałeś korzystając z przywileju pierwokupu po pewnie atrakcyjnej cenie. Pracodawcy często dają taką możliwości pracownikom. Nic szczególnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz , ale to nievkestbgruba ryba. 3 lata auto kontraktowe.  Prawie 170tys przebiegu w 3 lata . Serwis co 30tys. To ja już wolę 8 letnie ale z rąk prywatnych. Też trzeba szukać , nie jest lekko. 

U mnie w mieście są 4 place z autami pokontraktowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , odkupiłem od leasingu auto które użytkowałem w firmie  bo akurat to chciałem i byłem jego pewny.

 ale inne auto też mogłem wziąć w tej cenie lub podobnej, a nawet niższej.

Ale wolałem "przepłacić" za pewny towar. ;)

 

a uzupełniając ofertę tanich aut o silniki benzynowe, to tu jest taki przykład , fajt, że antyk, bo 5-6 lat , ale poszukiwana benzyna za 21 tys pln.

I to z minimalnym przebiegiem, bo na benzynie większe są nieopłacalne  Przebieg: 46445 km

 

https://ecr.sprzedajemy.pl/nieuszkodzony-renault-megane-2013-komorniki-2-6bea9f-nr58704601

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem to jeden z lepszych schematów zakupowych jaki można sobie wymarzyć :) Niestety nie każdy może takiego "pewniaka" sobie kupić bo nie każdy jeździ służbowymi autami :)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!