Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba - Zakup Megane 3 Grandtour


TomekG5

Rekomendowane odpowiedzi

Zły przykład dałeś. Auto na numerach z mojego miasta, ramki z komisu o słabej reputacji. Nie idź ta drogą w kierunku pewnwgo samochodu. Nieźle klapy tam się widuje.....

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarek, podaj konkretny przykład , a ten dealer padnie, jeśli oszukuje na sprzedaży.

A te przykłady co dałem to nie są komisy, więc może ramki to przypadek?

A cały czas nie wiem jakie jest to Twoje Miasto?

A te 170 tys w 3 lata to masz udokumentowane, a 170 tys km 'prywatnie" w 8 lat to nie za koniecznie.

Na otomoto ciężko znaleźć auto z przebiegiem ponad 300 tys, czy to nie dziwne?

Moje auto sprzedane z przebiegiem 303 tys może za kilka dni pojawi się na otomoto jako np. 203 tys z cena 15 tys pln i kupiec będzie zachwycony, co za okazję złapał?

 

I najważniejsze, ja nikogo nie namawiam do takich zakupów po leasingach tylko pokazuje alternatywę .

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis z ramki sprzedaje naprawdę słabe auta. Oglądałem u nich kilka razy. A to papiery niedojechały , a to skali na mierniku brakło( dach ), choć ponoć  tylko maska i błotniki robiony. Ogólnie słaby komis. Nie polecam A wręcz odradzam. Auto w Komornikach  , tablice miasto Rybnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest komis samochodów poleasingowych. Komorniki k. Środy Śląskiej, nie te w WLKP. Zarejestrowane jest w Rybniku, użytkowane mogło być przez firmę z Wrocławia. W leasingu nigdy nie trafisz po rejestracjach.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było. Sprawdziłem u swojego źródła.  Mówię  odpuścić to auto. Zaintrygowała mnie rejestracja. Dlatego sprawdziłem 

Omijać też I mnie komis aut pokontraktowych na ul. Zebrzydowickiej i Mikołowskiej . Piekna reklama i kupa mlodych samochodow. Auta z kontraktow ALD . Prowadzą bracia. Naprawdę to  slabe auta po mocnym retuszu . Potrafią w Audi A7 za 200tys tarcze toczyć w ramach oszczędności.. Widuje co przyjeżdża,  wiem gdzie picują i u kogo doprowadzają do glancu .  

Miałem u nich brać auto ale się wycofałem. 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Mnie przekonałeś, choć dziwne, skąd maja tyle podejrzanych aut?

I do tego firma, z która dużo łatwiej wygrać procesy niż w komisem lub osoba prywatną.

a ja cały czas polecam prawdziwe wyprzedaże po leasingowe z głównych firm leasingowych.

tam nic nie kręcą i mają pełną dokumentację przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kacper69 napisał:

Jak ktoś zamiast 4 letniego golasa woli 8-9 latka z wypasem w tej samej cenie to jego wybór.

Kto bogatemu zabroni?

Sorry, ale to co ma do do rzeczy.

Auto ma sprawiać radość a taki golas niestety jej nie sprawia.

A znaleźć dobrze wyposażone, w miarę nowe M3 Kombi ze stosunkowo małym przebiegiem to nie lada wyczyn. I tu już nawet pieniądze nie są problemem ale brak takich samochodów na rynku.

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie potencjalny kupujący podał że to auto ma sprawiać radość? 

 

PS:

moje auto sprawia mi radość, że jest tanie w zakupie i eksploatacji i  do tego mało pali.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 lat jeżdżę nowymi firmowymi autami. Nigdy nie były to golasy. Raczej bardzo fajne wersje. 

Dojezdzam do maks 180 tys. RAZ odkupiłem focusa na handel bo miałem czas się tym pobawić. 

pozostale auta po takim przebiegu w Polsce i w firmie nie były godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Od kilku lat auta z leasingu są całkiem nieźle wypasione.

Raczej ponad średnią krajową.

A główna cecha tych aut to silnik dci 1.5 , bo to mega oszczędność paliwa jest przy przebiegach rzędu 50 tys km/rok. Lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!