Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę ogłoszenia


Tomek000

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎01‎.‎05‎.‎2019 o 13:42, pbet napisał:

Limited to Max co było z 1.6 ...

Czy na pewno? Bo u sąsiadów za odrą widziałem idealną jakiej szukam biała Bose 1.6 z r-linkiem.

 

Edit: Faktycznie tak jest w broszurach...czyli jakiś przeszczep to był lub mam skleroze i do limited był dodany r-link. 

Edytowane przez kaag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaag W autach z importu mogą być inne wersje wyposażenia. Nie sprecyzowałem ale pisałem o maxie dla auta krajowego. Wiadomo, że na inne rynki mogły być inne wersje wyposażenia, jest to potwierdzona informacja.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Krzysiuu napisał:

nawet wygłuszenia maski to nie ma, niby głupota, ale ..... 

Jakby się kolega trochę zagłębił w temat to by wiedział, że bogatsze wersje z silnikiem wolnossącym 1.6 też takiego wygłuszenia nie mają ;) (chyba, że ktoś sobie sam dołożył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nawet nie powinno być nazywane wygłuszeniem według mnie. Te maty mają przede wszystkim "docieplić" komorę silnika, dlatego są montowane w dieslach, a nie ma ich w benzynach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś właściwości wygłuszające i izolacyjne mają i to nie ulega wątpliwości, a do benzyniaków 1.6 tym bardziej powinni to ładować bo jak wiadomo nie grzeszą ciszą przy wyższej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiuu napisał:

do benzyniaków 1.6 tym bardziej powinni to ładować bo jak wiadomo nie grzeszą ciszą przy wyższej prędkości.

No tak ale z temperaturą nie ma żadnych problemów. Masa użytkowników 1.5 dCi nie widzi drugiego kwadracika przez pół roku (jesień/zima), a w 1.6 wskakuje bardzo szybko. Może gdyby było to wygłuszenie to silniki by się przegrzewały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drodzy forumowicze. Znalazłem taką meganke III  w wersji gt. Proszę o wasze komentarze bo megi jest juz wystawiona od ok 2 czerwca i jakoś chetny się jeszcze na nią nie trafił. Zbyt wygórowana cena czy jednak coś nie tak z tym autem. Poniżej link
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0-tce-180km-wersja-gt-bezwypadkowy-oryginalny-lakier-serwis-ID6BXWrL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!