Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę ogłoszenia


Tomek000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

prosiłbym o ocenę czy cena podana w ogłoszeniu jest adekwatna do rzeczywistej wartości auta?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-iii-1-6-16v-110km-authentique-5d-oplacony-serwisowany-ID6BtK5G.html?fbclid=IwAR1a2saWle1_vsf8EQXIcN5fz6yUESLfTv8hseNYzmk7vg997zxjlCmAswU

Edytowane przez Tomek000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta cena nie jest w cale taka zła. Oczywiście jeśli auto się podoba i akceptujesz poziom wyposażenia to do delikatnej negocjacji. Mój limited, rok starszy i z większym przebiegiem jest w świeżej polisie AC wyceniony niewiele niżej, a tu mamy nowsze auto z mniejszym przebiegiem i uboższym wyposażeniem. Coś za coś.

p.s. zmień prefiks tematu, to ph III, a nie ph I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet przecież ten wóz ma szyby na korby z tylu. Dramat. 

Dokładając trochę grosza można mieć już o wiele lepiej wyglądające i wyposażone auto. 

To ma wyposażenie na poziomie lanosa. Kto taki wóz kupi za parę lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarna1 wiem o tym dlatego napisałem, że jeśli kolega akceptuje poziom wyposażenia to za ten rocznik, ten przebieg i to wyposażenie to nie jest zła cena po delikatnych negocjacjach. Za Limited (bo nic wyżej z tym silnikiem nie znajdzie) w tym wieku i z tym przebiegiem musiałby zapłacić około 43-44 tysiące więc to "trochę grosza" to prawie dycha. Kto kupi za kilka lat? Wielu, bo to ostatni wypust pancernego 1.6 więc o sprzedaż nie ma się co martwić wg mnie.

 

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tą pancernością silnika 1,6 to też bym nie przesadzał. Wystarczy poczytać forum ;). 

Patrzac na otomoto albo nawet naszą giełdę to za 38-43 tys kupuje się cukierka od 1 właściciela. Wiec po co w ogóle patrzeć na takie golasy po zachodnich wypożyczalniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami chce się kupić jak najświeższe auto za jak najmniejszą kwotę i to może być tego przykład.

@Sarna1 sam wiesz jak wyceniłeś swoje auto na giełdzie forum. Rocznik ten sam, lepsza wersja, przebieg ciut niższy ale silnik 1.2 Tce, a to jednak 1.6 (oprócz wersji usportowionych) jest najbardziej poszukiwany na rynku wtórnym w Megane III i trzyma wartość co widać po ogłoszeniach.

5 minut temu, Sarna1 napisał:

I z tą pancernością silnika 1,6 to też bym nie przesadzał. Wystarczy poczytać forum ;). 

Jak wiesz czytam i z mojej obserwacji 1.6 ma mniej bolączek od 1.2 i 1.4 Tce (jeśli mówimy o benzynach). No ale nie ma co zaczynać kolejnej bezcelowej dyskusji o Tce vs K4M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ;) święty Grall :)  

Dla mnie ten samochód nie jest warty tych pieniędzy. Trzeba szukać co najmniej wersji limited, wtedy takie auto jest chociaż odrobine „na czasie”. 

 

@droopy to smutne ;) jest tyle fajnych aut na rynku a ty naprawdę chciałbyś za każdym razem dotykać plastikowej kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy (co do świętości), a kierownicę można obszyć albo wymienić jeśli komuś przeszkadza. Limited to Max co było z 1.6 więc "co najmniej" niezbyt pasuje gdy nie można wyżej :) Mogły być jeszcze dodatki typu navi ale to w pakietach.

No ale nie ma co. My tu gadu gadu, a autor nic. Trzeba poczekać na opis jego "priorytetów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kluczyk chyba nie powinien się świecić?

Poza tym nie pasuje mi tylny zderzak, jego kolor i spasowanie z prawej strony.

O wyposażeniu nie ma co pisać, bo każdy widzi że go nie ma.

Dokładając choćby felgi aluminiowe trzeba wyrzucić kolejne 2 tyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to Renault Selection to jakaś ściema. Jak salon może sprzedać samochód z aktywnym błędem.

Ostatnio też oglądałem Scenica niby Renault Selection a wymiany rozrządu nie zrobili i tak sprzedawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!