Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

@czik3n ja brałem o DWR - sprzedawcę polecam.

https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-hybrydowe-renault-megane-iii-2008-7749826346

@emmo sorry, źle zapamiętałem. Zatem jeśli u @czik3n guma się obraca to ja bym nie ruszał.

p.s. teraz widzę, że obydwie te oferty to DWR tylko pod innymi kontami, a ceny inne :P

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Mark689 a czym się Allegro różni od sklepu internetowego? Przecież to duży sklep internetowy z wieloma sprzedawcami. Często sprzedają tam Ci sami, którzy mają też autonomiczne sklepy internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Leszek3 ciekawe czy te "oryginały" z allegro to faktycznie oryginalne wycieraczki, a nie jakieś odrzuty z produkcji. Z ich jakością ostatnimi czasy jest coraz gorzej. Co do Heynerów to z tego co wiem Paweł nie narzeka, wręcz chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Heyner Hybrid do Koleosa.  Wg mnie porażka, wycierają tylko górną połowę szyby po stronie kierowcy. Kombinowałem, że może uchwyt źle założyłem, albo coś innego, ale nic nie pomogło. Wróciłem do mam nadzieję, że oryginalnych z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszek3 Oryginałów nie polecam. Ja w październiku 2018 kupiłem oryginały. Od początku słabo zbierały,  a na wiosnę do niczego się nie nadawały. Dlatego kupiłem i założyłem Heyner All Seasons (płaskie) . Od początku widzę różnicę, a do tego mam drugi komplet gumek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekValeo mam nadzieję, że nie masz zamiaru uskuteczniać u nas cichego marketingu dla swoich produktów tylko ewentualnie prowadzić rzeczową rozmowę bez "lokowania" produktu.

Może na pierwszy rzut mi wyjaśnisz jak to było możliwe, że w wycieraczkach Valeo First, które miałem, przy prędkości rzędu około 30 km/h puściło jedno mocowanie, wycieraczka odpadła, a ramię pozostawiło mi trwałą rysę na szybie. Dodam, że nie była to kwestia złego montażu ponieważ nie stało się to zaraz po wymianie, a sporo po niej i wcześniej używałem tych wycieraczek przy dużo większych prędkościach.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Silverek napisał:

zapewne nastąpiło "zmęczenie materiału

Zmęczenie materiału? Po stosunkowo krótkim czasie (chyba z 2 miesiące) od montażu?

10 godzin temu, Silverek napisał:

ewentualnie trafiłeś na jakąś wadliwą sztukę

Taka wada by wyszła od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2019 o 17:15, pbet napisał:

@TomekValeo mam nadzieję, że nie masz zamiaru uskuteczniać u nas cichego marketingu dla swoich produktów tylko ewentualnie prowadzić rzeczową rozmowę bez "lokowania" produktu.

Może na pierwszy rzut mi wyjaśnisz jak to było możliwe, że w wycieraczkach Valeo First, które miałem, przy prędkości rzędu około 30 km/h puściło jedno mocowanie, wycieraczka odpadła, a ramię pozostawiło mi trwałą rysę na szybie. Dodam, że nie była to kwestia złego montażu ponieważ nie stało się to zaraz po wymianie, a sporo po niej i wcześniej używałem tych wycieraczek przy dużo większych prędkościach.

pbet, dziękuję za wiadomość. Oczywiście moim celem jest rzeczowa rozmowa z użytkownikami tego forum. 

Jeśli chodzi o Twoje pytanie to ciężko mi to ocenić nie będąc serwisantem niemniej jednak przekażę dalej Twoje pytanie do odpowiedniego działu. Na chwilę obecną chciałbym jednak zapytać Cię gdzie kupiłeś swoje wycieraczki? Czy zrobiłeś to u autoryzowanego sprzedawcy Valeo? Pamiętaj, że materiały użyte do produkcji wycieraczek są dobre przez jakiś czas i kupując produkt, który zalegał na półkach musisz się liczyć z tym, że nie będzie tak dobry jak ten, który niedawno został wyprodukowany. Czy próbowałeś reklamować swoje wycieraczki?

 

Tomek 
Doradca online Valeo Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2019 o 11:09, TomekValeo napisał:

Na chwilę obecną chciałbym jednak zapytać Cię gdzie kupiłeś swoje wycieraczki? Czy zrobiłeś to u autoryzowanego sprzedawcy Valeo?

Gdzie kupiłem? Na Allegro, u renomowanego sprzedawcy z wieloma dobrymi opiniami. Dostałem paragon ale nie wiem czy był to autoryzowane sprzedawca Valeo (chyba nikt tego nie sprawdza kupując wycieraczki lub inne części). Miał ten towar legalnie, sprzedał z dowodem zakupu. Pośrednik czy autoryzowany, nie jest to ważne dla zwykłego konsumenta.

Dnia 21.06.2019 o 11:09, TomekValeo napisał:

Czy próbowałeś reklamować swoje wycieraczki? 

A co by mi dała reklamacja tych wycieraczek? Z pewnością nie wymianę szyby. Nie, nie reklamowałem. Mój czas i odesłanie ich do sprzedawcy na mój koszt przekroczyłyby wartość tego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadł nagły, długi wyjazd i musiałem szybko kupić Bosch Aerotwin bo innych nie było. Są ciche, zbierają dobrze. Tylko jak użyje spryskiwaczy to  po skończeniu wycierana z góry z wysokości lusterka leci płyn.

Edytowane przez Leszek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!