Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.01.2019 o 08:19, emmo napisał:

Doginałem ramię ale to nic nie daje.

A to nie są efekty tego doginania. Jutro jak będę odśnieżał żonie i nie zapomnę to cyknę fotki u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, nie żartujcie, że kupujecie wycieraczki za 80 zł i do tego jeszcze dokupujecie uchwyty. W pierwszych lepszych wycieraczkach z obi czy mrówki są takie i pasują. Jak jest różnica między wycieraczkami za 80 zł a za 30-40 ? I tak jak przymarzną czy przejadą w zimę po szybie oszronionej - każda będzie działać tak samo. A bosh w wycieraczkach to najgorsza firma jak może być. Nie widzę sensu rozwodzenia się nad tym na 20 kilka stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się muszę zgodzić z kolegą @dreq02 i muszę zrewidować swoją opinię o wycieraczkach VALEO. 

Miały być super dobre i super wytrzymałe, ale są niewiele lepsze niż najtańsze z internetu. Początkowo byłem zachwycony, bo zbierały świetnie na całej długości, ale przyszła jesień, zima i już kolorowo nie ma. Wycieraczki nie chcą zbierać dobrze, a i zostawiają już kreski wody na szybie, więc wychodzi na to, że nie warto wydawać 100zł za komplet, tylko max 50, żeby wystarczyły na pół roku i wymienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dreq02 napisał:

ej, nie żartujcie, że kupujecie wycieraczki za 80 zł i do tego jeszcze dokupujecie uchwyty

Chyba coś źle doczytałeś. Komplet kosztuje 59 zł i zawiera już adaptery.

4 godziny temu, dreq02 napisał:

A bosh w wycieraczkach to najgorsza firma jak może być.

Właśnie dzisiaj kupiłem sobie AeroTwin do służbowego auta. Mówię "potestuję" i od razu wycieraczka od kierowcy maże delikatnie na wysokości mocowania. Byłem w sklepie z natychmiastową reklamacją ale chcieli bym oddał i wyślą na reklamację. Jest rok gwarancji więc pojeżdżę kilka miesięcy i wtedy zareklamuję.

3 godziny temu, Silverek napisał:

A my widzimy sens. Ilu użytkowników, tyle opinii i doświadczeń którymi warto się wymieniać.

Potwierdzam.

2 godziny temu, maciejmacku napisał:

Wymieniłem zwykłe wycieraczki na oryginalne Renault i nie ma żadnej różnicy

A jaka ma być? Poszukujemy wycieraczek, które będą optymalne tzn. ciche, dobrze zbierające, w miarę wytrzymałe i nie za drogie.

2 godziny temu, maciejmacku napisał:

Kolejne będą najtańsze.

Najtańsze będą przegubowe z marketu, takie kupisz?

@emmo zdjęcia dla Ciebie.

 

20190110_082956.jpg

20190110_082938.jpg

20190110_082923.jpg

20190110_082916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że fala hejtu leci  :) spox. Tylko chodzi o to, że zima i szron na szybie niszczą wycieraczki bardzo szybko. Nie ważne jakie mamy. Ewentualnie można pomyśleć o tzw nie widzialnej wycieraczce ale czy to teraz coś da to wątpię. Kolega ma i całkiem sprawnie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!