Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dreq02 napisał:

widzę, że fala hejtu leci  :) spox

Gdzie masz hejt?

Cytat

hejt

hate;
1. obraźliwy i zwykle agresywny komentarz internetowy;
2. mówienie w sposób wrogi i agresywny na jakiś temat lub o jakiejś osobie

@emmo no nie wiem, coś złego dzieje się z Twoimi ramionami/wycieraczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak Jeżeli wycieraczka idzie do gory wyciera zewnętrzną stroną, ale jak wraca to też wyciera zewnętrzną(i dlatego skacze po szybie) . Nie przeskakuje na drugą stronę gumki. Bo normalnie jak idzie do góry to wyciera zewnętrzną stroną a na powrocie wyciera drugą stroną gumki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kumam. Na każdym komplecie? Może masz wadliwy komplet. Takie ramię ciężko byłoby wygiąć w osi obrotowej.

2019-01-12

Nowe pióra zamontowane. Są ciche i fajnie wycierają.  Pytanie tylko jak długo ale na nie odpowiedź poznam później.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 11.12.2018 o 08:46, Silverek napisał:

Jeśli chodzi o Visee to niestety nie mogę o nich powiedzieć dobrego słowa, miałem je zamontowane w Passacie B6 i po 3 miesiącach zaczęła się guma rozwarstwiać. Podobno ten typ tak ma i to jest niestety ich bolączka.

 

Visee jednak nie polecam, bo po tygodniu wycieraczka zaczęła popiskiwać. Teraz po niecałym miesiącu jest to nie do wytrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniach wycieraczki Heyner spisują się wyśmienicie.

 

Za to Bosch Aerotwin, które kupiłem do służbowego co raz gorzej i nie polecam, a kosztowały 100 zł. Nigdy ich nie kupię do Reni. Wczoraj przy prędkości autostradowej dolna część wycieraczki od kierowcy przeskakiwała przy ruchu do zewnatrz. Do tego mażą od nowości na środku pióra kierowcy, a wczoraj jeszcze na dość szerokim pasie na dole od kierowcy i na górze od pasażera zostawały "słone ślady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kede86 ja swoje odesłałem na reklamację i mam otrzymać zwrot pieniędzy. Częściowo bo i tak jestem w plecy 13 zł za przesyłkę ale zawsze to coś. Jak masz już do wymiany to się nie zastanawiaj tylko bierz te Heyner'y. Aktualnie nie mamy chyba lepszej alternatywy. Zapowiadają się dobrze. Dużo lepiej niż OEM, a cena jest taka sama. Jest więc nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne to bubel. Na dniach wstawię alca flat i zobaczę. Zawsze w innych autach używałem i było ok.

 

A może jakiś patent na tylny spryskiwacz w kombi? Leje jak krowa na pastwisku i zwykle wycieraczka zgarnie płyn zanim na dół szyby dotrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaworek zwrotny z tylu dużo pomaga ale i tak nie rozwiązuje problemu. Z zaworkiem płyn leci praktycznie od razu ale w dalszym ciągu leci delikatnym ciurkiem. Jest zbyt sucho. Dziwi mnie, że ciśnienie tam jest tak małe. W Toyocie Auris aż widać "moc" gdy się psują na szyby, a Reno jakby takie nieśmiałe. O mgłowej, umieszczonej centralnie dyszy z tyłu nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!