Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ostrzeżenie o martwej strefie słabo działa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak Wam działa ostrzeżenie o martwej strefie. U mnie na autostradzie praktycznie wcale albo w ogóle nie działa. Taki pic na wodę. Jak jadę w miescie 70 to coś tam działa. Generalnie nie używam tego ale chcę podyskutować nad jakością takich rzeczy w Renault. Jak przeglądałem się lusterkom Volvo, Mazdy, Merc, które z dużą różnicą nawet ponad 50 km/h doganiałem , to widziałem, że dostrzeżenie im się z daleka zapala. Jak ja jadę 120, a ktoś mnie dogania jadąc 140 to nawet na sekundę mi się ostrzeżenie nie zapali.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kamer 360 , na czujnikach to dobre na skutery i rowerzystów.  Niestety . Jak z lampami led vs led matrycowymi.  Taka klasa premium w wersji bida. 

Testowałem Megi 4 bose full wypas i Merca Aklasa . Tam działa lepiej tempomat adaptacyjny, wykrywanie w martwym polu, klima dwustrefowa  , reflektory led. Po upustach cena 25tys wyższa ale warto dac

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu? Nawet przy prędkościach powyżej autostradowych działa. Natomiast nie działa kiedy leje deszcz, tzn działa wybiórczo albo pali się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście działa zawsze, na drogach szybkiego ruchu jest po prostu za szeroko, jak jadę blisko środka, to się zapala, ale jak jadę na prawym pasie 20 cm od zewnętrznej lini, to nie ma szans, aby coś zapaliło. Oczywiście trzeba pamiętać o czyszczeniu czujników.

Edytowane przez lol19pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Ostrzeżenie o martwej strefie słabo działa
  • 4 tygodnie później...

Trochę odgrzebuję kotleta, ale może komuś się przydać informacja. Według instrukcji system nie działa powyżej 140 km/h, więc przy jeździe na autostradzie faktycznie ktoś może mieć wrażenie, że działa słabo lub nie działa w ogóle.

image.thumb.png.cc133b87d58614b8d2bb661adaa076f6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!