Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam Megane IV z 2017 r. z Francji

VIN: VF1RFB00759708409

 

Była uderzona z przodu i nie mam do niej "starego" zderzaka. Kupiłem inny, ale niestety bez dziur na PDC z przodu.

Mam wiązkę radaru i pure led, ale nie mam wiązek które była w zderzaku i mam problem z ilością czujników

Zagadka czy z przodu były 4 czujniki czy 6 ? Dzwoniłem do 2 ASO i nie są w stanie (lub nie chcą) powiedzieć po VIN.

Dodatkowo mam radar zbliżeniowy w logo Renault.

 

Rozkodowałem VIN w autodna (wrzuciłem w załączniku) i tam jest opisane:

Kod wyposażenia opcjonalnego: SAN913
Kod poziomu wyposażenia: EA3

Wersja: EA3 A3M6R

 

W opisie wyposażenia:
Intelligent parking system (ITPK6-Front/rear sensors plus rear camera)

Czytam w necie, że na różne kraje wypuszczają odmienne wersje o tym samym oznaczeniu ITPK6 (?)
 

Dodatkowo wrzucam zdjęcia dwóch gniazd do podpięcia wiązek od PDC, migaczy i halogenów. Dedukuję tak:

1. gniazdo dwurzędowe, 8 pin: 4x po 2 PIN na każdy PDC (?????)

2. gniazdo płaskie 6 pin: 2x halogeny, 2x migacze i 2x halogeny

 

Pomożecie ?

 

Pozdrawiam

 

 

wiązki przód.jpg

Raport_autoDNA_VF1RFB00759708409.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 4 czujniki na przodzie zderzaka i 2 po bokach (te są do systemu automatycznego parkowania).

Jak żona przyjedzie z pracy to jak nie zapomnę to fotki zrobię.

 

Z przodu 2 czujniki są zakładane na takich wpinanych rombach - to są elementy kratki zderzaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcinDe napisał:

Sadistic dobrze pisze - te dwa na boku zderzaka (czy tył czy przód) są od systemu wspomagania parkowania/martwego pola

 

Dokładnie, potwierdzam.

Tak naprawdę nie ma wersji z 6 PDC. Jest wersja z 4 PDC + 2 parktronic (czujniki parktronic z zewnątrz wyglądają podobnie jak PDC - stąd wszyscy myślą, że to dodatkowe PDC...) oraz wersja z 4 PDC bez parktronica.

U mnie jest ta druga. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!