Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czyszczenie i konserwacja skórzanej kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, bart241 napisał:

Dzięki za info. Tak właśnie planuję zrobić.

 

Nie wiem czy dane w Twoim profilu są aktualne, ale 95 tyś km i kierownica już nadaje się do obszycia? 

Moja oryginalna 140 tyś i jak nowa! :)

Kolega ma dłonie z papieru ściernego? :P

 

A co do obszycia... Dwa razy obszywałem kierownicę w poprzednim aucie w Poznaniu i powiem szczerze, że po 30 tyś km już nie wyglądała za ładnie. Co prawda nie wiadomo czego się spodziewać za cenę 150 zł, ale było gorzej niż oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 350k km tez niewiele od nowej się różni, lekkie wytarcia na godzinie 9 i 15 jedynie co poleciało to gałka zmiany biegów (wymieniłem na oryginalną) i eco-skóra fotela kierowcy (wymieniona na skórę) W zasadzie w środku zużycia bardzo nie widać. Aaa i przecierają się systematycznie gumowe dywaniki i od czasu do czasu kupuję je OE w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.11.2019 o 08:19, Megane11289 napisał:

Nie wiem czy dane w Twoim profilu są aktualne, ale 95 tyś km i kierownica już nadaje się do obszycia? 

Przebieg orginalny bo sam kupowałem auto w DE od Niemca. Kiera była w super stanie do póki nie zastosowałem preparatu do skóry. Czasami tak jest że chce się dobrze a wychodzi inaczej...

 

Dzięki za odpowiedzi bo teraz wiem że nie ma co samemu kombinować.

Edytowane przez bart241
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Choć temat dawno poruszany ale te wywody są śmieszne.

Jak ktoś ma skórę na kierownicy i jest najprawdziwszą skórą, nic niema wspólnego z jakimiś plastikami. Skóra jest specjalnie wyprawiana i dostosowywana do kierownic samochodowych a sztuczna czy prawdziwa to wielka różnica i szkoda, że znawcy tematu jej nie potrafią odróżnić.

Po prostu sami mają plastiki uważając je za skórę. Moja kierownica jest ze skóry i to widać na pierwszy rzut oka i choć nakręciła ponad 200 000 tyś. wygląda jak nowa i nie widać że tyle nakręciła a to właśnie urok prawdziwej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!