Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana zwyklych zarowek na ledy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

mam salonową mege od 2 tygodni i już zainstalowałem LED FOG PHILIPS 2 generacji.To co było fabryczne to żółty osram a to co jest teraz powala na  ziemię!

Barwa identyczna z led pure v i efekt po prostu super na drodze.Polecam choć cena nie jest jeszcze zbyt atrakcyjna to czego się nie zrobi do autka 2 tygodniowego :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak H8,H11,H16 to to samo tyle że H8 z tych wszystkich są dedykowane typowo do przeciwmgielnych a H11 i H16 również mogą być do drogowych i mijania.

Polecam w 100% jeżeli chodzi o oryginał PHilips nie ma żadnych przeróbek oraz blędów CAN.Wkręcasz podłączasz złączkę (oryginalną) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiesz jak załączyć tą funkcję w dvm to foto masz jak w banku.Niestety wypuszczono mnie z salonu bez załączenia tej funkcji a po zmianie na PHS widzę że to ma sens.

Jeżeli chodzi o jazdę na prostej drodze to już potwierdzone jak pisałem wcześniej osram nie było widać wcale a teraz wooow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie posiadam OBD ale jak tylko będę miał zaraz pakuję w lapa dtt4all i będę działał.

Tyle co mogę pokazać na dzień dzisiejszy to foto z lewym led i prawym zwykłym którego właściwie nie widać...

Foto nie oddaje realu ale już widać gdzie jaśniej a to jeszcze trochę dzień jednak :)

Ja polecam na 100% tym bardziej że inwestycja długoterminowa,barwa ta sama co LPV no i widoczność wiele większa.

20200320_181208.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz zakłóceń radia , kart ?

generalnie jakbyś włożył markowe żarówki to światło byłoby pewnie podobne do tego z lewej, 

fakt faktem masz soczewkę ja u siebie w megane 3 mam banki i światła świeca tak jak na fotce bez zegarów w tle , ale np siostrze w megane 2 na soczewce wymiana na ledy pomogła i świeca jak na fotce z zegarami w tle.

 

20200305_224929.jpg

-688475093572224641.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o h8 w przeciwmgielnych megi 4.Moje foto nie oddaje efektu realnego i dlatego kolega twierdzi że gdybym wsadził zwykle fabryczne to by było podobnie jak z lewej strony.Ja celowo zainstalowałem z powrotem prawa strone na osram h8 żeby pokazać że jest wiele ciemnej niż z lewej gdzie jest Philips. Pomijam już że barwa led jest tak jak już pisałem wcześniej identyczna ż światłami mijania LPV a nie jak żółty osram.Jesli chodzi o błędy brak jakichkolwiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Czyli też wkładam je do kadjara. 
co do świecenia to w capturze mam halogeny led a w kadjarze zwykle ;). Tych z kadjara w ogóle nie widać jak są zapalone ledy mijania. Te w capturze widać - a w capturze tez mam oryginalne ledy mijania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Sarna1 napisał:

Czyli też wkładam je do kadjara.

W Kadjarze są H11 i trzeba zderzak zrzucać :)

https://pl.e-guide.renault.com/plk/Kadjar/REFLEKTORY-PRZEDNIE-wymiana-zarowek

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt z tym zderzakiem chociaż czasem niby trzeba a polak przecież ma cienką rączkę i wsadzi.Akurat pod tym względem się nie wypowiem bo zwyczajnie: nie wiem, nie widziałem, nie znam się :) Jeśli chodzi o to że tam są H11 to akurat mały problem bo gniazdo mocowania jak pisałem wcześniej te 3 typy mają takie samo a i o pobór prądu nawet gdyby się różnił tu nie chodzi.Tylko CAN się w tym wszystkim liczy żeby błędy nie denerwowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!