Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III Kombi GT


gainer016

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie robiny z tego tematu jakas telenoweele? 

2.0 Tce jest tak pożądanym silbikiem ze to auto jakby nie bylo trefne to by sie juz dawno sprzedalo a skoro wciaz wisi to sami sovie odpowiedscie dlaczego

Fotki wyslales akurat takie ze nic ciekawego?nie widac wyciagnij lanpy to zobaczysz cos wiecej i spawy przy kielichach od amorkow zerkbij jak wygladaja i czy maska przod ma te same odleglosci i jest na rowno z blotbikani jak juz tak szukasz i szukasz w tym egzemplarzu wad jak bylo wspawana cwiartka to i tak nic nie zobaczysz

 

:lapka:

REGULAMIN FORUM się kłania i zasady pisowni :!: - Prezes 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w Szwajcarii ktoś taka naprawę robił... Oprócz tej szkody zresztą kiepsko naprawionej w naszym kraju ona cała jest w oryginale. Tylko ktoś w środku nie dbał... A wisi ona długo bo już jest to 9 letnie auto i cena spora...+ covid19 zmniejszył sprzedaż aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju sprawdź sobie daty produkcji lamp - są na naklejkach, dobrze widoczne z góry, na chłodnicy, na przewodach klimy, na różnych czujnikach. Wszędzie są wybite i  dobrze widoczne.

Jeśli nie straszy Cię wnętrze tego auta, to jedź  z nim do ASO albo warsztatu specjalizującego się w Renault i sprawdzaj.

Mnie to wnętrze skutecznie zniechęciło, wielu innych pewnie też. Widząc tak zniszczony środek i tak niski przebieg, każdemu zapala się lampka ostrzegawcza i ludzie po prostu odpuszczają bez sprawdzania.

 

1 godzinę temu, sylwekdm napisał:

Wrzuć fotki z pod maski.

Nie wiem w jakim celu, ale proszę. Montaż byle jaki, Laguna straciła osłonę listwy wtryskowej, ale ta instalacja jest naprawdę bezobsługowa.

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nfnp napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Daty produkcji wszystkie spr. Ona nie była rozbita i jest w oryginale.. I mechanicznie sie fajnie zachowuje... Jest dokładnie tak jak piszesz to wnętrze odstrasza jak na ten przebieg.. 

:lapka:

REGULAMIN FORUM się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ją do ASO/mechanika i targuj się ostro, bo cena jest naprawdę niemała. Poszukaj w internetach, ile kosztuje radio i reszta paneli, wytknij kiepsko naprawioną obcierkę i powinieneś coś urwać.

Edytowane przez nfnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty napraw wnetrza to kwestia 300zł... Sprzedający już dużo nie zejdzie z ceny bo go ta megane nie mało kosztowała.. Z tego co pamietam ponad 5tyś CHF więc praktycznie na niej nie dużo zarobi jak doliczyć wszystkie koszty i podatki...

Witam, najprawdopodobniej odpuszczam temat Megane III GT, musiałbym w sumie za nią zapłacić ze wszystkim co chciałbym zrobić około 37-38tyś zł. Kłopoty też są z założeniem haka... Więc chyba pojeżdżę jeszcze z rok może dwa moją pewną Megane III grandtour 1.6 LPG a później będę szukał jakiejś pewnej z małym przebiegiem 3 letniej Megane IV 1.3 140KM Wtedy pewnie będą za około 50tyś. Poza tym pewnie denerwowało by mnie na co dzień zawieszenie GT a tej mocy i tak bym nie wykorzystywał a spalanie pewnie 12l LPG i oczekiwanie na zwrot instalacji. A tak będę miał świeży samochód z fajnym wyglądem i multimediami do tego 1.3 140KM w zupełności wystarcza a i spalanie się fajnie zapowiada będą porównywalne koszty z 2.0 TCE. No i za 2 lata już coś więcej będziemy wiedzieli o silmiku 1.3 140KM. Dziękuje wszystkim za porady i sugestie - zawsze się przydawały i brałem je pod uwagę WIELKIE DZIĘKI i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!