Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głosnik centralny w desce


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę żeby Admin poprawił jeśli coś źle napisałem, chce tylko pomóc:

 

Głośnik centralny w desce - warto!
Wskazówka: przepychając kabel nad zegarami najłatwiej wyjmiesz go zdejmując kratkę lewego nawiewu. Zamiast ciąć płytkę głośnika podetnij leciutko plastik w który się wkłada głośnik. Montaż beznarzędziowy, wszystko co potrzebne przychodzi w zestawie.
 
IMG_20200530_152829.thumb.jpg.ca440a3fae700c0d37f8e026a1a563c6.jpgIMG_20200530_152837.thumb.jpg.644e3441dbf52a2d50c34e25468487f8.jpgIMG_20200530_160100.thumb.jpg.4cc5f4d1b87614abd3660c5b0c91aa4a.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że ten głośnik "zasila się" z rozgałęzień wyprowadzonych z tweeter'ów? Nie ma potrzeby podłączania bezpośrednio do RLinka?

Piszesz, że warto - robi taką różnicę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z obydwu tweeterów naraz, wszystko co potrzeba przysyła chińczyk, wiązki, narzędzia, nawet śrubki. Rlink w żaden sposób nie jest dotykany.

 

W mojej własnej subiektywnej ocenie warto, nikogo zaś nie zmuszam - nie jest to dodatek zmieniający scenę audio w aucie na audiofilską.

Edytowane przez djtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

@satisati aleś wyskoczył - @djtm ten głośnik rok temu kupował. Za ten czas to chińczyk 15 razy zmienił użyte komponenty. Znając życie poszły jakościowo w górę - odwrotnie niż u europejskich producentów gdzie co seria produkcyjna to gorszy szmelc wkładany jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.05.2021 o 12:19, MarcinDe napisał:

@satisati aleś wyskoczył - @djtm ten głośnik rok temu kupował.

Głośnik przyszedł, wygląda dobrze.

Głośnik zamontowany, gra naprawdę dobrze, aż się zdziwiłem, już nic nie trzeba ciąć i dopasowywać, chińczyk wszystko poprawił i teraz pasuje idealnie....  

Brakowało mi tego efektu centralnego, polecam bo dźwięk naprawdę wyraźnie lepszy...

Edytowane przez satisati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest:

https://pl.aliexpress.com/item/32957716888.html

Co jeszcze zauważyłem wyraźność dzięki z telefonu i jakość komunikatów nawigacji to poprawa o 100 %. jednak brakuje tego środkowego altu w standardowych Megankach....

Przy słuchaniu utworów, dużo bardziej wyraźnie słychać test, no chyba, że ktoś disco polo słucha to głośnik altowy zbędny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!