Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana radia Cabasse na niestandardowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. 

Jestem nowy na forum i przy okazji posiadacz auta Renault Megane II z 2005 roku.

Chciałem wymienić radio Cabasse, które jest w tym aucie na Pioneera, niestety wiem że jest z tym problem i trzeba dobrać odpowiedni adapter do tego radia, dostałem się już do wszystkich zakamarków lecz nie wiem jaki adapter kupić/założyć lub jak przelutować kable by to działało. Czy ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć na ten temat? Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć dajcie znać tutaj lub na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czik3n napisał:

Wszystko super ale chyba oryginalnego Cabasse który nie ma funkcji bluetooth nie da się połączyć z takim transmiterem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnych transmiterów przerabiałem to w ciężarówce. Jak jedziesz to zmieniają się pasma w radiu i za chwilę szumi jakąś stacja radiowa chyba że jeździsz wokół komina i mieszkasz na wiosce gdzie tylko Rydzyk RMF i Zetką to wtedy dasz radę

Co do wymiany radia w Megane to podstawa ja wymieniłem na Alpine CDA 137 bt i gra naprawdę dużo lepiej oryginalne radio to syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czik3n napisał:

Przecież Bluetooth potrzebny jest do połączenia transmitera z telefonem.

No tak dlatego transmiter mi nic nie da, poszukuję przejściówki która albo będzie łączyła się z płaską wtyczką albo będzie szła aż do radia które znajduje się z tyłu razem z nawigacją bo tam prowadzą kable od radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje. Kupić jacka pod wtyczkę bodajże 4pin (tylko trzeba patrzeć, aby na 100% było pod Renault - ja nie spojrzałem i mam inną blokadę przez co nie pasuje) na ali/allegro lub jak ktoś napisał wyżej - transmiter. Sam posiadam to radio + transmiter Xiaomi Roidmi i wszystko hula aż miło :) Transmiter ma 2 lata i na razie nie narzekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!