Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, tak jak w załącznikach mam pytanie jak mogę naprawić kierownice ponieważ jest dość mocno pozadzierana czy jakaś firma się w tym specjalizuje, czy może mogę to zrobić jakoś sam w domowym zaciszu, za wszelkie rady i odpowiedzi z góry dzieki :) 

117712092_331549708027193_559435826651982129_n.jpg

117652278_333573531155691_1328594712788041106_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja rada wymienić na używkę w lepszym stanie. Zrobiłem tak w moim poprzednim aucie, megane II i cieszyłem się prawie nową kierą. Wszelkie obszywanie nową skórą to nie będzie już jak oryginał. Na znanym portalu można kupić w dobrej cenie. Ogólnie to nie są drogie, a obszywanie wyjdzie w podobnej cenie lub wyższej. Wymiana kierownicy jest prosta, znajdziesz na forum tematy. Pozdro.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, babus napisał:

Witam. Moja rada wymienić na używkę w lepszym stanie. Zrobiłem tak w moim poprzednim aucie, megane II i cieszyłem się prawie nową kierą. Wszelkie obszywanie nową skórą to nie będzie już jak oryginał...

Tak masz rację, obszycie kierownicy nową skórą, to nie będzie już jak oryginał...

Będzie 100 % lepiej, wizualnie i funkcjonalnie. Przede wszystkim kierownica będzie obszyta w 100% naturalną skórą(fabrycznie jest skóra PCV), masz szeroki wybór odcieni, perforacji czy tłoczeń., płaskie szwy itp. Jeżeli zrobi to  oczywiście fachowiec.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lelupi napisał:

Będzie 100 % lepiej, wizualnie i funkcjonalnie

Ja tam wolę oryginały. Czy będzie lepiej nie wiem, ale to moje zdanie. 

3 godziny temu, Lelupi napisał:

Jeżeli zrobi to  oczywiście fachowiec

To może pomożesz Koledze i podeślesz linka do tego fachowca. Bo ja widziałem kilka obszytych kierownic i nie wyglądały jakoś zarąbiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np maff studio w Trójmieście. Wielu jest dobrych tapicerów, którzy zazwyczaj używają sto razy lepszej skóry niż oryginalna.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przewaga tych z aliexpress nad tymi z allegro jest taka że dolne ramię i fragment pod przyciskami są też obszyte. 

2 godzinki roboty i jest to mój debiut jeśli chodzi o igłę i nitkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy no nie wiem, czy jest tak super. Na każdym łączeniu skóry powstało dosyć duże zgrubienie. Tutaj skórę się specjalnie obrabia, "ścienia" nie wiem jak to fachowo się nazywa. Kierownica wygląda co najmniej dziwnie przez powiększony przekrój wieńca kierownicy, na ramionach skóra kiepsko leży. Dla mnie wygląda kiepsko.

Kiedyś w Megane 2 obszywałem tutaj, odbierałem też kilka kierownic dla klientów od tego gościa, koło Jarocina, polecam. 

https://allegro.pl/oferta/kierownica-renault-clio-iv-nowa-skora-7758795055

Akurat do Megan nie ma, ale trzeba pytać.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!