Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przebiegi w Waszych autkach


omega

Rekomendowane odpowiedzi

No sam jestem ciekaw, ile to jeszcze wytrzyma, myślę, że drugie 400k jeszcze zrobi. Oczywiście, żadnego remontu nie robiłem, ale były wymienione panewki korbowodowe (profilaktyka), wtryskiwacze (błąd diagnozy) i turbosprężarka ostatnim czasem, bo się pociła (kupiona dobra używka)  i jakieś tam jeszcze pierdoły, które gdzieś się w moich postach przewijały. Jest moc. VIVA FRANCE!!! Nie przesadziłem?? :)

ps. Niestety, sprzęgło pomału daje znać, ze istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pewnie że tak. Coś ponad eksploatację się zdarzy. Tylko oprócz tych wtryskiwaczy i teraz w najbliższej przyszłości sprzęgła nie wykosztowałem się przez 10 lat na nic. Samochód spełnia moje najważniejsze oczekiwania jakie w nim pokładałem tj. bezawaryjność i możliwie tania eksploatacja, choć nie kupuję najtańszych klocków czy piór wycieraczek. Olej co prawda wymieniem od nowości co 30k km, ale nawet nie z jakiegoś skąpstwa, tylko dlatego, że zgadzam się z fabryką i jest mi dodatkowo wygodnie, bo w tych cyklach wymieniam także wszystkie inne filtry. Po za tym cóż? Opłaciłem OC/AC nie wiem dlaczego prawie 2k (masakra) Samochód wyceniony na 10k zł strachu więc nie ma kompletnie, bo nie ukradną czy odpukać stłuczka też nie żal. Jeździmy więc dalej i opisujemy :)

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, omega napisał:

Opłaciłem OC/AC nie wiem dlaczego prawie 2k (masakra) Samochód wyceniony na 10k zł strachu więc nie ma kompletnie, bo nie ukradną czy odpukać stłuczka też nie żal.

 

Ło Panie, radzę sprawdzić inne oferty. W PZU przy aucie o wartości 60k płacę 1780zł za cały pakiet, z wariantem w pełni serwisowym. Może to kwestia lokalizacji użytkowania auta... masarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee panowie, to trzeba śmigać śmigać, bo Wam odjeżdzam :)  @czik3n dali mi zwyżkę na ochronę zniżek, bo kilka razy ją przez lata wykorzystałem, fakt, płacę 2k ale i tyle samo odzyskuję, bo zawsze coś się wydarzy a to szyba czołowa (x2), a to walnąłem się lusterkami, a to kobieta mi w zderzak wjechała. Kiedyś na tym zwyżek nie było a teraz proszę, nie mogą być przecież stratni. Nawet to rozumiem, bo jakby każdy klient na zero wychodził to PZU przestałoby istnieć.

 

Fotka silnika, wrzucę dziś wnętrze, tylko trochę je ogarnę. Wycieków nie ma, było zapocenie na vacupompie, kupiłem w bardzo dobrym stanie używkę za jakieś grosze. Turbo też się pociło-wymienione. Także teraz sucho wszędzie czysto wszędzie.

silnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!