Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Działanie podnoszenia szyb; skrócenie czasu rozruchu silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy Ktoś wie jaki parametr zmienić aby można było sterować szybami po naciśnięciu przycisku START bez uruchamiania silnika i przy otwartych drzwiach. W tej chwili nie mogę opuścić ani podnieść szyb jak któreś z drzwi są otwarte a silnik nie pracuje. W MII jak i w Capturze można sterować szybami a tu nie.

Drugie pytanie: czy jest możliwość skrócenia czasu podwyższonych obrotów bezpośrednio po uruchomieniu silnika przez 40 s? Silnik H5H 1.33 TCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takiego parametru nie znajdziesz. Próbowałeś otwierać szyby przy otwartych drzwiach i włączonym zapłonie? W SC III to działa, silnika nie trzeba uruchamiać, drzwi mogą być otwarte.

Pewnie wiesz, że zapłon włącza się przykładając kartę do przycisku start.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziękuję za wskazówki. Jeżdżę autami z kartą od 8 lat. Ten sposób działa w Capturze, natomiast w mojej ukochanej Megi nie ?.

Miałem nadzieję, że jest taki parametr, którym w DDT mógłbym zmienić i było by tak jak w innych Renault.

Jak to trzeba kombinować żeby to co dobre w kolejnej generacji zepsuć. Widać szybko się opanowali bo w Capturze wrócili z tematem. Najgorsze jest to, że klient z Megane zostawili z TTTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szwagier24a napisał:

Jak to trzeba kombinować żeby to co dobre w kolejnej generacji zepsuć

Powiem, że potrafią. Córka ma M III z 14-tego roku i by otworzyć drzwi z HF trzeba przyciskać jakiś durny przycisk w klamce. Wszystko co było "kosmiczne" na lata 2003-2004 teraz popsuli?. Nawet to, że w dieslu nie ma grzałek nurkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że są. Ale są wersje w których zaoszczędzili na tym elemencie. Miałem na myśli samochód o którym wcześniej wspomniałem. On tych grzałek nie posiada mimo, że to 1,5 dci. Może zależało od kraju na który wychodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!