Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montujemy TEMPOMAT w MII


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w weekend trochę pobawiłem się na trasie do Bohani tym moim tempomatem i przyznaję wam rację, bijąc się w pierś. Gdy włączony jest tempomat, jakiekolwiek naciśnięcie gazu powoduje przyspieszenie. Tylko przy ograniczniku trzeba depnąć.

 

Druga sprawa, dziś, z drobną pomocą pana Sebastiana z Autoelektroniki, "zamontowałem" i uruchomiłem tempomat u armoga. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :mrgreen: ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Superowa sprawa ;)

Jeszcze tak szybko nie przyspieszałem bez naciskania pedału gazu ;) do zadanej prędkości ;) aż wgniata w fotel ;)

Sterowanie bez zarzutu ;) Patent naprawdę bardzo dobry ;)

Reszta funkcji też działa bez problrmowo ;)

Wielkie podziękowania dla DrNO, za pomoc w odpaleniu tempomatu ;) Naprawdę warto ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do mnie na jakieś 5-6h, tyle trwa przerobienie pilota i wizyta na CLIPie, to się zrobi :mrgreen: Z Wiednia masz jak rzut beretem ;) Od armog zakup zbędnego pilota ;) Podeślij do mnie, to będzie jeszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh temat zrobil się bardzo rozlegly i nie czytelny jezeli chodzi o instrukcje montażu.

Wnioskuję że jak mam już kierownice z przyciskami musze dokupic tylko przycisk włączania tempo. i pod pedały czujniki tak? okablowanie jest ukryte w aucie? mógłby ktoś zrobić jedną czytelną instrukcje. chętnie zrobiłbym sobie taki bajer.. szczególnie że mam kierwonice z przyciskami do obsługi tempo.

 

Hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Ci tylko włącznik i wizyta na CLIPie. Jeśli oczywiście masz już instalację w aucie. Spradzić to można po obecności białej, 6-cio pinowej wtyczki (jeden pin pusty), która powinna być przylepiona taśmą do wiązki kabli dochodzących do panelu sterowania natężeniem oświetlenia "miejsca pracy kierowcy" i regulacji wysokości wiązki reflektorów (nie dotyczy wersji z xenonami). Ufff, chyba dokładniej się nie da!? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się do tej wiązki najprościej dostać? pod kierownicą plastiki? auto dopiero kupiłem także dopiero go poznaje :D nie znam również znaczenia słowa CLIP. :roll:

 

[ Dodano: 2009-05-18, 23:29 ]

dobra już wiem gdzie jest wiązka... teraz tylko wytłumacz mi słowo CLIP i jaki jest koszt montażu czujników na pedała.. dzięki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te czujniki wygladaja? widoczne sa pod pedalami?

 

[ Dodano: 2009-05-19, 12:27 ]

mam nad każdym pedałem elektroniczne tak jakby "tłoczki" które chodzą razem z naciśnięciem pedału podłączone kabelkami.. czy to jest to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!