Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montujemy TEMPOMAT w MII


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

podaj jeszcze numerki katalogowe tych zwijaczek;)

 

Wersja z czujnikiem zmierzchu (guzik AUTO na lewej manetce):

82 00 216 459 - bez regulatora prędkości

82 00 216 562 - z regulatorem prędkości

 

Wersja bez czujnika zmierzchu (brak guzika AUTO na lewej manetce):

82 00 216 454 - bez regulatora prędkości i bez dodatkowych reflektorów

82 00 216 456 - bez regulatora prędkości ale ze światłami przeciwmgielnymi

82 00 480 340 - regulator prędkości ale brak dodatkowych reflektorów i brak radia

82 00 480 339 - regulator prędkości i radio nr 02-08 ale brak dodatkowych reflektorów

82 00 216 444 - regulator prędkości + przeciwmgielne

 

to tylko tak ogólnie <ok> bo to nie wszystko - mam nadzieje ze nic nie pomieszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zacząłem przyciski w paneliku sterowania radiem, ale jakaś masakra;( trudno mi się tam zmieścić microswitchami nie mówiąc o okablowaniu.. przyciski seryjne zacianają mi sie o microswitche.. w plastiku wycinałem kwadrat na przycisk żeby był na równi z plastikiem i tylko główka wystawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zacząłem wstawiać przyciski w drugiego pilota, którego miałem w garażu ale Malykubek doradził mi aby sprawdzić czy pod poduchą nie mam podłączenia do tempomatu - jeżeli okaże się że jest to będą robótki ręcznie z przystosowaniem poduszki pod przyciski tempomatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak sprawdzić nr zwijaka ? Bo mi się wydaje że trzeba ściągnąć kierownic, ale może wystarczy obudowę kolumny ? Napiszę tak, mam przycisk (auto) mam halogeny czyli jest szansa że mam zaślepione wyjście na taśmie zwijaka na tempomat. Tylko jak to sprawdzić... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pewnie gdzieś jest numer, ja miałem drugi zwijak i w nim byly halogeny i przycisk AUTO nie bylo w nim kabelka pod tempomat a kostka byla zaslepiona tasiemka 7 pinowa zastosowana pod tempo. Jak będe w domu pokaże Ci Driver, jak rozłożyłem kostke i były w niej piny pod tempo:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę Renault'ów zdążyło mi się w życiu rozbierać i nigdy nie spotkałem się z tym aby był zwijacz poduszki od wersji z tempomatem, tam gdzie tempomatu nie było.

Może kolega Nel kupił auto,które miało wcześniej tempomat.Tylko,ktoś aby ograniczyć koszty naprawy wsadził zwykłą poduszkę. Na ogół handlarze "krzyczą" drożej za tą poduszkę od wersji z tempomatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba no to będziesz miał nowe doświadczenie - samochód kupiony od rodziny historia znana oprócz przeglądów w ASO żadnych napraw wszystko oryginał

 

P.s a dodam że kostka od włącznika tempo była przyklejona do wiązki naklejką-taśmą Renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba no to będziesz miał nowe doświadczenie - samochód kupiony od rodziny historia znana oprócz przeglądów w ASO żadnych napraw wszystko oryginał

A zwijacz nie był zmieniany w ASO na gwarancji ?

P.s a dodam że kostka od włącznika tempo była przyklejona do wiązki naklejką-taśmą Renault

Kostka ta przy pokrętłach o wysokości świateł? Tam jest zawsze przyklejana naklejka z logo Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chlopaki jak myślicie, sterowanie tempomatem chcę zrobić w pilocie 2 przyciski dorabiane i 2 przyciski + i - w seryjnych przyciskach tych które służą jako "SOURCE" przerzucanie miedzy CD i FM. I tak rozkminiłem że

pierwszy przycisk korzysta z pinu 2 i 3

drugi przycisk korzysta z pinu 3 i 4

pin 3 jest wspólny lecz

przycisk mute też korzysta z 3 pinu

 

da się jakoś to obejść żeby mute było takie jak było a te górne przyciski były od tempo?:> 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie tez jest 6 zajetych pinów i nie mam pełnej funkcjonalności ogranicznika :cry:

 

Diver w którym miejscu jest nalepka na pedale gazu którą uwieczniłeś na fotkach?? bo szukam szukam i nie mogę jej wypatrzeć...

post-6565-1240646986_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!