Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montujemy TEMPOMAT w MII


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już też mam wszystko podłączone .Napiszcie mi tylko co mam teraz aktywować na Clipie komputer wtrysku czy licznik i podajcie te symbole

 

 

Dzięki Malykubek - jutro jadę aktywować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba w ECU i w tablicy załączyć te funkcje, ale na CLIPie one są opisane... opisowo <ok> tak widziałem u kolesia jak mi robił.

 

Przy okazji, ja dziś zalutowałem sterowanie z pilota. Śmiga idealnie, przy okazji się objawiło, że mam pedały do tempomatu. Reaguje przejściem w uśpienie na każde dotknięcie hebla czy sprzęgła. Gaz ma czujnik dobicia. :mrgreen::);):);) jestem taki hepi!!! ;) No i nie chwaląc się, mam najładniej pilota uzbrojonego :) Wprawdzie wymierzenie i zebranie się na odwagę do wiercenia mnie trochę przeraziło... ale robiło się straszniejsze rzeczy w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu widnieje. SportWay. Mocno fabrycznie zelektryfikowana <ok> Nawet lusterka składane el. miała. Wygląda, że instalacja kablowa jest w wersji "full wypas".

 

Ale wierzcie mi zdziwiłem się konkretnie, nie sprawdziłem wcześniej nr części pedału gazu. Zmontowałem wszystko, jadę z narzeczona i jej włąśnie mówię "o patrz, jak docisne to nie... yyyy... (...) ŁO działa :mrgreen:" ale się zwiesiłem na pół osiedla :)

 

Tutorial będzie jutro, opis + zdjęcia po "retuszu".

 

A i tak najbardziej to się ucieszyłem jak podpiąłem klemę i ani AirBag nie wyskoczył, ani że kontrolka się nie zapaliła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja już mam tempomat koszt;

ramka+zaślepka=58zł

włącznik =35zł

przyciski sterujące w kierownicy org. =55zł

aktywacja =70zł

Pedał gazu też działa tylko muszę go rozgryś - bo nie zawsze wyłącza.

Nie wiem czy zdjęcia wejdą bo mam z tym problemy.

post-3001-1240336861_thumb.jpg

post-1-1240336861_thumb.jpg

post-1-1240336862_thumb.jpg

post-1-1240336863_thumb.jpg

post-1-1240336864_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwijaczka już była zresztą cała instalacja też.może nie profesjonalnie ale bardzo praktycznie i wygodne w obsłudze w stosunku do niewidocznych przycisków w pilocie. I co najważniejsze zajęło mi to tylko godzinę pracy i niskie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sterujesz radiem to zaglądasz za kierownicę gdzie + a gdzie - ??? <ok>

 

To trzeba z sensem zrobić, + i R na górze, - i O na dole, + i - bliżej głośności, nic się uczyć nie musiałem, intuicyjnie się to obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde marzy mi sie tempomat już dłuższy czas - ale jakoś nie wiem jak mam się za to zabrać - nie wiem co muszę zrobić dokładnie u mnie, bo piszecie że nie w każdej wersji była cala instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!