Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem z centralnym zamkiem ( czujnik przy lusterku - megane coupe 97 rok 1.6 )

<><><><><><><><><><>><><><><>

Stojąc przy samochodzie muszę kilka-kilkanascie razy nacisnąć pilota, żeby otworzył zamki ( to samo tyczy sie jednego i drugiego kluczyka ) Wyciągnąłem płytkę pod lusterkiem i nie ma na niej zarówno śladów rdzy jak i nie wypatrzyłem zimnych lutów. Gdzie szukać problemu ? czy jeśli profilaktycznie wymienię czujnik pod lusterkiem to muszę od nowa kodować klucze ?

<><><><><><><><><><>><><><><>

Dodam, ze kluczyk najlepiej "łapie" jeśli jest trzymany przy dolnej krawędzi szyby kierowcy na wysokości środkowego słupka.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Zauwazyłem też , ze siedzac w samochodzie i bawiac sie kluczykiem w okolicach czujnika "jak zaskoczy" to moge trzymac kluczyk w roznych lokalizacjach ( a nie bezposrednio pod czujnikiem ) i wtedy dziala za kazdym razem, natomiast jak na chwile zgubie lokalizacje ( np zaslonie kluczyk ) to pozniej znowu mam problem ze zlapaniem sygnalu .

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

znalazłem na jednym z portali aukcyjnych :) pilota który można zakodować do bram, aut i innych urządzeń które działają w częstotliwości 433,92 MHz, jak myślicie czy da się go dopasować do kluczyka scenika 1 ph2 z 2003 roku? na jakiej częśtotliwości działa kluczyk w tym wozie?

pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WIATM:)

mam podobny problem ale jak to u kobiety dla mnie jest to poprostu jakas magia. bardzo prosze o pomoc posiadam scenica 96 1.6 8V nie dziala mi immo. nie potrafie odnalezc kodu, jedynie co mam w kluczyku zapisane to {11033 S91R2I}. BARDZO PROSZE O POMOC W POZYSKANIU KODU, oraz przy pomocy jego wprowadzenia.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za rade, ale nadal nie rozumiem. moj numer Vinu to : VF1JA0F0517431570, PROSZE MI WYTLUMACZYC W JAKI GENERATOR JA MAM TO WPISAC ,JAK MAM TO WPISAC I CO MAM TAM WPISAC??? dla mnie naprawde to czarna magia i prosila bym o jasne wytlumaczenie :) z gory bardzo dziekuje

)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.10 - Caps Lock

Rozumiem irytację, ale to nie powód, żeby się wydzierać.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam problem z moim sceniciem nie moge otworzyc drzwi i immo z kluczyka musz to zrobic recznie wbijam kod ale auto nie przyjmuje tego kodu sprawdzilem kluczyk i dioda byla odlutowana ale zrobilem to i nadal nic

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki, interpunkcja

5.7 - logika wypowiedzi

Radzę większą uwagę zwracać na to co się pisze i jak się pisze. Szanuj czytających Twoją wypowiedź. Stosuj znaki przestankowe - w obecnej formie to jest masło maślane. damiar

Edytowane przez wasiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem nowy na forum. Mam problem z tym programem. Wpisuję do niego wszystko jak w instrukcji i wywala mi błąd caracterre incorrect.

Nr VIN VF1BA0F(wpisuje BA0F).

Kod z obudowy kluczyka S97AF. Pomoże ktoś?

 

Dodano: 03 cze 2014 - 20:58

Pomoże ktoś? Pilna sprawa, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, czy kod z obudowy kluczyka można uzyskać w jakiś inny sposób? Bo na obudowie mojego kluczyka go po prostu nie ma... Są oznaczenia na chipie, są na płytce, ale generator ich nie przyjmuje. Na obudowie nie ma. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Czy ktoś pomoże?

<><><><><><><><><><>><><><><>

Potrzebuję kod immobileizera do Renault Twingo, poniżej podam numery jakie odczytałem :

<><><><><><><><><><>><><><><>

Kod kluczyka : 3JYAQLG

<><><><><><><><><><>><><><><>

Nr VIN : VF1C0680E22017977

<><><><><><><><><><>><><><><>

Mój e-mail to : [email protected]

<><><><><><><><><><>><><><><>

Z góry dziękuję za pomoc!

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś dobry warsztat w Warszawie, w którym by mi zdezaktywowali immo? Mam Megankę rocznik '97, którą jeżdżę już prawie 10 lat. Niestety w rodzinie jestem jedyną osobą, która potrafi dezaktywować immo (rodzicom tłumaczyłam już wiele razy co i jak mają nacisnąć, i nawet jak siedzę obok to nie są w stanie odblokować). Poza tym wczoraj immo nie chciało się odblokować, co jak się okazało później (po rozkręceniu przeze mnie kluczyka) było spowodowane tym, że odlutowała się dioda od podczerwieni. Niestety drugi kluczyk, który mam od początku nie działa -sygnał wysyła ale najwyraźniej z jakimś innym kodem, a przekodować się nie da (oryginalna instalacja od zamka centralnego nie działała i była puszczona od nowa, w związku z czym w serwisie powiedzieli że aby zakodować kluczyk, musieliby puścić całą instalację od nowa).

Podsumowując - muszę w końcu zdezaktywować immo, bo jak mi ten jeden kluczyk padnie całkiem to już samochodu nie odpalę.

Znalazłam w internecie jakiś warsztat, który chwalił się tym, że m.in. dezaktywują immo w Renówkach, ale później znalazłam nieprzychylną opinię o tym warsztacie (komuś świeciła się ciągle jakaś kontrolka, a warsztat problem rozwiązał w ten sposób, że odłączyli kontrolkę).

Czy możecie polecić mi jakiś warsztat (w Warszawie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!