Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki kupić Clip, żeby nie mieć ograniczeń?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jaki model? Dużego wyboru nie ma :rolleyes:

Clip to Clip, kwestia tylko wersji softu i lepszego lub gorszego wykonania.

 

Clip

 

Bebechy muszą wyglądać tak jak tutaj (najlepiej jak jest złocona płytka)

 

Wnętrze

 

108USD z dostawą. Można w tej cenie znaleźć z dostawą DHL i masz w tydzień. Zobacz komentarze i opinie o sprzedawcy.

Edytowane przez gRRuby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A może ktoś ma doświadczenie z firmą "itmarket24h"?

 

Zastanawiam się nad clipem od nich CLIP - myślicie że będzie ok? Cena jest też w miare w porządku..

Plus dla nich że mają własny serwis w razie czego <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Odświeżę temat może ktoś podać polecić o którego sprzedawcy aktualnie sprzedającego can clipy mogę bez żadnych obaw kupić clipa.jest ich tyle na allegro i wiadomo każdy chce sprzedać a ja chciał bym kupić od takiego solidnego nie naciągającego a jest ich sporo np. z Krakowa dzwonie do kolesia i twierdzi że kupił sobie i teraz mu nie potrzebny i sprzedaje,ale na trzech kontach i te same numery tel.trochę to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w sklepie cascosklep w Solcu Kujawskim. Sprzedawca polecany na forum Espace, szybka wysyłka, dowód zakupu, gwarancja, wszystko działa prawidłowo. Również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba krótko zwiężle dziękuje kolego naprawdę mi pomogłeś jutro zadzwonię do tego sprzedawcy.

Muszę dopisać pewną kwestię w sprawie zakupu clipa na allegro czy OLX prosic sprzedawcę o zdjęcie jak wygląda płytka sprawdzone przetestowane jak tłumaczy się ze nie będzie rozkręcał aby sprawdzić to włączajcie czerwone światełko bo na 99% oszustwo.Zadaje pytanie sprzedającemu jaka wersja płytki odp nie wiem to od razu rozłączcie się bo na 100% oszustwo naciąganie na najnowsza wersje,ale programu nie samego clipa.Na ofertach gdzie są zdjęcia płytek  macie pewność że nie dostaniecie clipa najgorszej wersji zakupionej za kilka dziesiąt dolarów a sprzedają nawet za 990zł napisze tak to jest skurwysyństwo i pazerność sprzedającego dlatego piszę o tym  nie wszyscy tak robią,ale warto kolesi pytać a już od razu unikać ofert bez zdjęcia płytki.Tak samo z gwarancja to jest tylko ściema uważajcie i też nie u wszystkich sprzedających oczywiście.

Edytowane przez jony0107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Dnia 26.12.2017 o 18:51, jony0107 napisał:

I to mi się podoba krótko zwiężle dziękuje kolego naprawdę mi pomogłeś jutro zadzwonię do tego sprzedawcy.

 

I jak, dowiedziałeś czy ten Clip jest faktycznie wart zakupu ze względu na wersje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam. Odświeżę temat. Planuję zakup z Allegro nowego Clipa do 600zł. Będę go używał z Clio III i Megane II po lifcie. Może ktoś polecić jakąś wersję? Dobrze by było, żeby nie było strachu odpalać samochód z podpiętym Clipem. Są już od 450zł do kupienia ale nie wiem który wybrać. Z góry dzięki za pomoc. 

 

Ten się nada? : https://allegro.pl/oferta/interfejs-renault-can-clip-2020-pl-dacia-clip-full-9149097661?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez Kaczor89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!