Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dziś ale w tym tygodniu Meganka była na profesjonalnej korekcie lakieru. 

Wymiana oleju i filtra oleju. 

 

Niestety ale zdjęć przed korektą nie mam. Mogę tylko powiedzieć, że samochód miał sporo rysek "użytkowych", a to jakaś gałązka, ryski parkingowe. Ogólnie samochód był trochę zapuszczony, zmatowiały i widać na nim było myjnię automatyczną. Na zderzakach były obcierki delikatne ale to ewidentnie jakiś inny samochód. Korekta usnęła wszystko. Zostały 3 większe rysy których niestety już nie dało się usunąć. 

 

Sama korekta to kilkuetapowe polerowanie samochodu przez świetny warsztat deatlingu z Warszawy. Koszty 1000 zł netto. Wliczona w to usługa korekty lakieru, doprowadzenie felg do idealnej czystości, wosk na pół roku i ogólne sprzątanie samochodu.

20170919_170038.jpg

Edytowane przez karek_7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karek_7 nie narzekali na dach jak polerowali :D? 

Ja przy polerce o mały włos nie wcisnąłem blachy w środek samochodu taka cieniutka....

lapka2.gif

REGULAMIN

5.10 Zabrania się również pisania tematów i całych postów ... czcionką pogrubioną [bOLD] . - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, blake napisał:

XXX

 

@blake akurat nic chłopaki nie mówili, ale sugerują nie używać myjni automatycznych, ponieważ lakier bardzo miękki. 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myje tylko ręcznie specjalnym szamponem: FXPROTECT NANO SHAMPOO taki zielony, bardzo ładnie pachnie zawiera nanocząsteczki krzemu, gęsty i bardzo miły zapach, polecam, oczywiście żadna reklama, miałem parę innych, ale ten się napprawdę sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnoręcznie: wymiana uszczelek kolektora dolotowego (stare miały 2\3 grubości nowych) i wzorcowe obroty, przedtem były zaniżone i co karygodne -potrafił zgasnąć, wymiana filtra paliwa, uszczelnienie układu wydechowego (Pan diagnosta wskazał przedmuch), okazało się, że poprzedni właściciel wymieniał tłumiki od katalizatora do tyłu i chwała mu za to, ale ponieważ były niezbyt firmowe, fachowcy  przedni  zmodyfikowali szlifierką, kupiłem oryginalny łącznik-obejmę, skręcone i jest cacy, naprawiona zębatka ABS w przednim kole- zniknęła irytująca ikonka, no i cud- udało mi się kupić dedykowane żaróweczki do przełącznika, podnoszenia- opuszczania szyb a wymiana jest prościutka .Zasłużony drink dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem braki:

1. głośniki wysokotonowe w desce - to parę dni temu - a wczoraj :arrow:

2. osłony śrub amortyzatorów

3. osłona błotnika (komputera/akumulatora, rynienka) na najdroższych spinkach na świecie

 

A jeszcze wcześniej dołożyłem zaślepki śrub ramion wycieraczek i wreszcie koniec >>tuningu<< :-)

P_20171003_180526.thumb.jpg.c8909dcc83361485f8102fa258a4becb.jpgP_20171003_180603.thumb.jpg.7ac9d9f4b810fdf55ab0835f273e56ae.jpgP_20171003_180609.thumb.jpg.66f83df7d3a71a4ea465059f75620423.jpg

Edytowane przez konwil
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Renia miała urodziny i pierwszy przegląd za nami, a dzisiaj w prezencie wizyta u "kosmetyczki" z prawdziwego zdarzenia. Środek jak nowy, uszczelki zakonserwowane, szyby odtłuszczone, detailingowe mycie, dekontaminacja, glinkowanie, quick detailer i na koniec polimerowa powłoka zabezpieczająca Sonax Profiline Polymer Net Shield.

20171014_175907.thumb.jpg.201d7b428762e8407422cfd2f732302f.jpg20171014_152033_1.thumb.jpg.f9aa35d73e1226115b4874a0fbe7d454.jpg20171014_152455_1.thumb.jpg.63279e3ae3983d7a94c3785afce95001.jpg20171014_152448.thumb.jpg.fceb00f13acf96d0e0f6f647b353844e.jpg

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!